Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek mikor fogják...

Az ellenzékiek mikor fogják belátni, hogy semmi más esély nincs Orbán leváltására, mint hogy Gyurcsány vezetésével egyesül a teljes ellenzék?

Figyelt kérdés

Gyurcsány igazi Die Hard politikus. Soha nem fog lemondani, és mindig ott lesz a parlamentben, akár tetszik akár nem. És addig nem nyugszik, amíg újra ő nem lesz az ellenzék feje. Rengeteg politikus visszavonult már az ellenzékből amikor látták, hogy esélytelenek, pl. Botka László, Vona Gábor, meg sok LMP-s politikus is lemondott, de Gyurcsány soha, de soha nem fog lemondani, akkor sem ha ráesik a terép csecső :D

https://www.youtube.com/watch?v=_brBUIvSgL4


Tudom, hogy fura ezt egy Jobbik-osnak elfogadni, hogy Gyurcsányra kell szavaznia 2022-ben, ha kormányváltást akar. De meg kell értenie az ellenzékieknek, nincs más lehetőség. Amíg ott van Gyurcsány a parlamentben, addig 2 lehetőség van: vagy széthúzza az ellenzéket, ezzek bebiztosítva az örök Fidesz 2/3-ot, vagy ő áll a teljes ellenzék élére, és akkor van esély a kormányváltásra.


2018. ápr. 30. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Inkább leszek Fideszes, mintsem Mr. Őszöd pártolója.
2018. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha Gyurcsány vezetne egy egyesült ellenzéket, akkor a Fidesz nem 2/3-dal, hanem 3/3-dal nyerne. Én is inkább rájuk szavaznék.


Ha Gyurcsány Ferenc valóban kormányváltást akar, akkor oszlassa fel a DK-t és vonuljon vissza.

2018. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Orbánt nem lehet leváltani. A magyaroknak az kell, amit Orbán ad nekik.


https://www.youtube.com/watch?v=EcaXbGBe0Tw


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=cB9Fr5rdKkc

2018. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány túl becsületes, túl demokrata egy diktátor leváltásához. Pontosan egy Orbánhoz hasonló, gátlástalan lépésekre is kész vezér kellene most az ellenzék élére.
2018. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Van aki egy lépést az "esélytelenség lépésének" nevez, más ugyanezt bölcs meglátásnak.

Gyurcsány abban nem különbözik Orbántól, hogy a hatalomért gátlás nélkül eladná a saját országát is. És bármi mást. Bizonyos értelemben mindkettő meg is tette.

2018. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Jó ötlet, Orbánt pedig elviszi a koffeinmérgezés.
2018. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány igazi Die Hard politikus. Soha nem fog lemondani, és mindig ott lesz a parlamentben, akár tetszik akár nem."


Most is csak éppen bejutott. 4 év mulve nem fog :P

2018. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Orbánt nem lehet leváltani. A magyaroknak az kell, amit Orbán ad nekik."


Neked meg amit a "tiferitek".

2018. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár bírom Gyurcsányt, (ennek ellenére nem rá szavaztam áprilisban), nem hiszek abban, hogy valaha kormányképes lesz. Sőt, azt tartanám helyesnek, ha a teljes ellenzék megszűnne a jelen formájában és kovácsolódna belőle egy új egység, új arcokkal, némi konszenzus árán a többségnek is be- és felvállalható célokkal. Gyurcsány hatalmas támadási felület ma is, a kormányzati lejárató gépezet pedig túlontúl gátlástalan. Abból nyugodt kormányzás sosem lenne.
2018. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem, hogy lehetnek olyanok akik ebben hisznek. ;)


gyurcsi egy 5%-os törpepárt vezérévé süllyedt, és ott is marad.


Egy ilyen esetén még magam is inkább mennék a fideszre szavazni, pedig nem annyira bírom őket, és most sem oda x-eltem. De qrcsánynak nem a parlamentben van a helye!

2018. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!