Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek tetszik ez a plakát?...

Nektek tetszik ez a plakát? "állítsuk meg soros jelöltjeit"

Figyelt kérdés

[link]



Én Fideszes vagyok, nagyon féltem amikor ilyen bugyuta plakátokat láttam, hogy nem jó a kampány é nem fog nyerni a Fidesz ilyen bugyuta plakátokkal.


A kampány után viszont megmyugodva szarrá röhögtem magam, végig néztem az összes plakátot, sorosozós reklámfilmet, szerintem önmagában is vicces meg az is hogy halál komolyan vette a sok hülye :D


2018. máj. 1. 21:01
1 2
 11/15 Andizsuzsi ***** válasza:
43%

"egyszerűen nem lehet akárhogy összevissza vezetni az országot"


De lehet. Látjuk.

2018. máj. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom melyik rosszabb. Aki annyira buta hogy hisz az ehhez hasonló plakátoknak vagy aki tudja hogy hazugság, hülyeség, de így is a Fideszre szavaz.
2018. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
Én sokat röhögtem a plakátokon. :D
2018. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem tetszik, gyomorforgató, olyan szempontból viszont hasznosnak találtam, hogy legalább látom, olyan emberekkel élek egy országban, akik tényleg elhitték, hogy a fotó valódi, vagyis összeállt Soros a többivel drótvágóstól egy fotó erejéig. :(

Nem viccelek, tényleg találkoztam ilyennel.

2018. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2018. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!