Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit vártok a...

Jobbikosok mit vártok a tüntetésektől?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni szeretnék, csak nem értem mit vártok még a tüntetéstől. Lassan azért ti is brlátjátok, hogy nincs értelme igaz?

#Jobbik #vesztes #korrupt párt
2018. máj. 4. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Én a szavazatomnak megfelelően azt szeretném, hogy Vona Gábor legyen Magyarország miniszterelnöke!
2018. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsétlen Vona már a Jobbiknak sem az elnöke, mégis hogy gondolod, hogy ő legyen a miniszterelnök-jelölt? Azt hiszed, hogy a tüntetés után majd Áder őt kéri fel, vagy mégis hogy? Amúgy meg akkor sem választaná meg a parlament.
2018. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Várjátok, hogy történik valami és most lecserélik Orbánt egy jobbikos valakire? (Ha jól tudom Vona lemondott)
2018. máj. 4. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Ingyen kaját
2018. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Soros fizet hogy kimenjek de pssszt, mert még lehozza az Origo hogy egy jobbikos beismerte hogy Soros pénzeli!
2018. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Ráérnek, sok a szabadidejük.

Lehet a vizágyúkat várják, de az más kormány stilusa. :D

2018. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van konkrét oka, hogy a tüntetők közül kimondottan a Jobbik érdekel?
2018. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!