Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan kérdezem, akinek nem...

Komolyan kérdezem, akinek nem tetszik a magyarországi Fidesz-uralom, az miért nem megy el nyugatra?

Figyelt kérdés

Én is ezt tervezem, mert látom, hogy egyszerűen nem lehet velük mit csinálni, az országnak ők kellenek.

Nem lehet őket leváltani, olyan többséggel győztek, mint még soha egyetlen egy párt sem.

Mégis mit szeretnétek? Legyen polgárháború, mint Ukrajnában? Rohanjuk le őket, aztán legyünk nyugati imperjalista, hazaáruló Soros-ügynöknek bélyegezve és lőjenek ránk a fegyveresek?

Nem hiszem, hogy ezt akarják az ellenzéki fiatalok. Szerintem inkább jólétre és nyugalomra vágynak, ami nyugaton teljesen jól megvan.



2018. máj. 6. 19:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
#3! "A kérdés adott és feltettem már feljebb is. " Vettük észre, hogy rendszeresen felteszed. Majd ha hazajönnek nálad akkor térj vissza rá! "A kérdés adott"
2018. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
73%
A fideszesek menjenek inkább a fényességes keletre, példaképeikhez, moszkvába pl.
2018. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
33%

22.

Miért a fideszesek menjenek?

Nem ők nyavalyognak, hanem ti.

Menjetek ti!

2018. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
31%
Azért, mert csak a szájuk nagy! Állítólag minden második fiatal ki akar menni, de nem lesz ebből semmi. Csak mondják. Szerintem ha nem mennek ki, pedig megtehetnék, akkor maradjanak csöndbe!
2018. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
30%

bárcsak kivándorolna az összes károgó nyugatra valami alja munkáért.

én lennék a legboldogabb, ha a sok ostoba lázadozó kisgyerek a saját kárán tanulna.

2018. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
46%
#12: Mi akadályoz? Az, hogy a politikának nem a populizmusról kellene szólnia! A politikának nem a tanulatlan, műveletlen aljanépség primitív igényeit kellene kiszolgálnia! Ehhez gyomor kell!
2018. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
64%
#24! "Szerintem ha nem mennek ki, pedig megtehetnék, akkor maradjanak csöndbe!" Még szerencse, hogy nem te mondod meg másoknak, hogy mit is kellene tenniük! Max jártatod:-))
2018. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
84%

A Fideszt a lakosság 33%-a, a szavazóknak pedig 48%-a támogatja. Magyarul a fideszesek egy kisebbséget alkotnak a magyarságon belül akit a maradék hülyének néz és utál.

Nem merült fel benned, hogy esetleg a fideszesek vannak rossz helyen?

Én bátorítok minden narancsost, hogy induljon Oroszország, Fehéroroszország vagy ÉszakKorea felé ha valódi illiberális államban akar élni. Mert ez itt a 21. századi Európa, ahol egy ilyen tenyérbemászó féldiktatúrának nincs helye.

2018. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
62%

Na aztán hova menjünk el nyugatra 30-40 évesen családdal pénz nélkül a beteg idős szüleink mellől stb te?

Gondolkozz ember!

És különben is, te azt gondolod hogy egy ilyen magadfajta ugrász és tehetetlen rövidgatyás suttyó banda vagy egy tömeg majd bármi változást hoz a Fidesz uralom ellen? Lópikulát.

2018. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
76%
#20: "Ha nem így lenne, akkor nem jönnének haza egy- két év után annyian." Mégis, mennyien?
2018. máj. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!