Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy Gyurcsány az...

Mi az oka, hogy Gyurcsány az elmúlt években folyamatosan elakad a beszédében?

Figyelt kérdés

Korábban a baloldal legkomolyabb szónokának tartották, az elmúlt hónapokban, években viszont több minősíthetetlen beszédet, riportot, megszólalást adott, félmondatokat tudott csak elmondani.

Mi az oka ennek? Szerintetek mentálisan épül le Gyurcsány, öregszik? Alkoholproblémái lehetnek?



2018. máj. 11. 21:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mind a kettő.
2018. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Mert ő zugivó
2018. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholizálására az egyetlen számomra ismert "bizonyíték" hogy Vágó Gábor a választások előtt azt mondta a sajtóban hogy részegen jelent meg Gyurcsány a beszélgetésükre. Lehet hogy van benne valami, nem tudom.


Szerintem egyszerűen tudja hogy karrierje csúcsán már túl van, aztán ezért ilyen.

2018. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy sem egy 100-as, lehet valami kapcsolata neki is lehet valami elmegyógy kezeléssel. Aztán ihat is közben, ki tudja.


Annyi biztos, hogy feloszlathatná már a pártját, és eltűnhetne a közéletből.

2018. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Fletó nem iszik, kikérem magamnak, ez aljas rágalmazás! Mióta feltalálták a vedelést, jelentősen felfejlesztve, kizárólag ezzel él, csakis kizárólag vedel, mint a kefekötő! Egészséges mint a makk, mert a vérvizsgálat szerint találtak egy kis vért is az alkoholban, ezt pedig semmilyen baci és vírus nem éli túl! Bár tény, nem lesz belőle máj donor sose, az biztos. Mentálisan leépül? Már a sárga földet is verőfényes napsütésnek látja, mert az is felette van.
2018. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fideszes főnökei ezért fizettek neki.
2018. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Èn nem szoktam hallgatni, de az arca éppúgy dagad mint nekem a szteroid gyulladáscsökkentőtöl.

Komoly lehet

2018. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Talán nehéz belátnia, hogy Orbán Viktor Miniszterelnök Úr van hatalmon akivel régebben 2006 ban vitatkozott és ő jött ki jobban belőle.
2018. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fogalmazásgátlót szed.
2018. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Meg Cavintont.
2018. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!