Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc van olyan...

Mészáros Lőrinc van olyan gazdag mint Tony Stark (Vasember) a Marvel képregényekben?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom ki az a Tony Stark, de nyilván Mészáros Lőrinc sokkal gazdagabb. Mészáros olyan gazdag, hogy neki még a pénze is pénzből van.
2018. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet neki is vannak olyan titkos kütyüi amiket bevetne egy esetleges veszély helyzetben?
2018. máj. 17. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
-Nem láttam csillagok háborúját.
2018. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Biztos, hogy nincs, Tony Stark-nak annyira sok pénze van, hogy nem fél belőle adakozni, Lőrinc ellenben olyan szegény, hogy még a közpénzekre is rászorul, szerencsére az állam törődik a hozzá hasonló elesett emberekkel és a jószívű adófizetők pénzével támogatja.
2018. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Tony Stark MÉG gazdagabb,mint Lőrinc. De hamarosan fordul a kocka...
2018. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Duenna ***** válasza:
53%
Mészáros Lőrinc sokkal gazdagabb, mint a leggazdagabb gazdag, olyan gazdag, hogy attól már nincs gazdagabb a világon! Ha ez számodra nem kielégítő válasz, akkor menj és kérdezd meg tőle, milyen gazdag.
2018. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mennyi kb. most a Mészáros vagyona, Tony Starkét tudom, hogy 100 milliárd dollára becsülik a képregényekben.
2018. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Tyű kérdező most aztán megmondtad.. hajj mi lesz így mészárossal
2018. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De képzeld, Donald kacsa gazdagabb, mint Tony Stark. Meg Cullenék is az ALkonyatban, sőt Richie Rich is.

SZóval nem elég a vasembernél gazdagabbnak lenni, még van előtte pár "személy"...

2018. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!