Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar emberek már annyira...

A magyar emberek már annyira liberálisak, hogy a szemükben egy szurikáta élete többet ér mint egy emberé?

Figyelt kérdés
Több olyan népszerű kommenttel találkozott az ember a napokban ahol azt firtatják, hogy a gyereket halálra kell verni aki a földhöz vágta az állatot. Ráadásul nem kevesen írtak hasonló dolgokat. Sokan azon a véleményen vannak, hogy halálbüntetést érdemelne a gyerek.
2018. máj. 18. 17:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
60%

Nem újdonság. Szerinted adó 1%-okból az embereket segítő alapítványok kapnak tízszer annyi felajánlást mint az állatmenhelyek, vagy fordítva?

Elárulom, hogy az utóbbi...

2018. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
56%
Pont a libsi jogvédők szerint nem szabad még egy ejnyebejnyét sem kapnia a gyermeknek mert lelki károsodásokat szenvedhet.
2018. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
38%

És ki gondolja úgy hogy egy emberi élet többet ér, mint másé? Te, és a hozzád hasonló gondolkodásúak. Én többre tartom az állatokat, pedig már nem vagyok gyerek.

Az emberiség kártékony a Földre nézve, ezzel csak az nem ért egyet aki nem ismeri be.


Különös módon oroszlánhoz, majomhoz, tigrishez senki nem nyúlkál, pedig oda kéne csak igazán.

Szóval nem kell félteni egy hülye gyereket, legyen az akárhány éves, azt gondolta hogy egy kis állat nem jelent kockázatot.


Kíváncsi lennék mennyi időt bírna egy pitbull társaságában.

2018. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is agyon kéne verni pedig én nagyon távol állok a liberálistól.
2018. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
57%

Meg kell nézni az állatok kategóriát.

Amikor előkerül a "jobban szeretem az állatokat" frázis, mindig egy olyan ember mondja, akinek annyi a szociális élete hogy megeteti a macskát otthon, de még az is lepattintja péntek este.

A szociopaták mind állatbhuzik, dühösek mert a saját fajtájuk nem kíváncsi rájuk és ezért a Bodrit boldogítják.

Egy szociopatától szociális érzékenységet várni olyan, mint szélsőjobbostól toleranciát.

2018. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
65%
13# Remélem ha majd beteg leszel hagynak téged meghalni és helyetted valami kóborkutyát gyógyítanak meg abból a pénzből.
2018. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
98%
Ez érdekes. Ha valaki megnevelné a gyereket, az liberális. Ha valaki nem nevelné meg a gyereket, az is liberális. Ki nem liberális?
2018. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
82%
Az ember élete többet ér mint az állaté, ez tény. Ez nem azt jelenti, hogy az állat élete nem ér semmit. De ha kigyullad a házatok, akkor gondolom (remélem) a gyerekedet mented nem a kutyádat.. Ebben az esetben pedig pont, hogy a liberális nevelés eredménye az, hogy a gyerek azt tette amit tett. Ma már a gyerek a család középpontja, nem pedig a része. Kiskirály, uralkodik a családon, soha nem hallja azt a szót hogy nem, és tessék, itt az eredménye.. Mertem volna én tizenévesen egy felnőtt tiltása ellenére megtenni valamit... Pedig az csak 10-15 éve volt.
2018. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
41%
A szülőknek kéne néha elkenni a kölök száját.
2018. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
23%
Én nem mondom hogy haljon meg az a gyerek, csak legyen rákos vagy ilyesmi...
2018. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!