Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az összes ellenzéki párt...

Ha az összes ellenzéki párt kettészakad, akkor valóban a stabil DK lehet Orbán legfőbb kihívója? Gyurcsány csak 5 százalékos, de nagyon következetes politikát folytat.

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Haha, esélytelen. Gyurcsány rég leírta magát, kb azért van még a politikában, mert van pénze és untakozik, nem azért, mert bárkinek is kell.
2018. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én pl a DK-ra szavaztam, és 4 ev múlva is rájuk fogok. A többi baloldali párt csak marja egymást. A DK Gyurcsány vezényletével legalább következetes.
2018. máj. 19. 09:16
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem, szóval befejezheted a qrcsányista propagandát! ;)
2018. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Mellesleg ha ennyire hatásos az ellene való riogatás az még többet elárul a "munkásságáról". :D Szóval marad a törpepártja 5%-on, jobb esetben be sem kerül már a parlamentbe.
2018. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg, ha a megszűnne az összes akkor... (Momentummal, Thürmer Gyulával együtt)
2018. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

"Én pl a DK-ra szavaztam, és 4 ev múlva is rájuk fogok."


Sajnállak.

2018. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Milyen "összes ellenzéki pártról" beszélsz?


Egyedül a Jobbik fog szétválni, de ez egyben a halálát is fogja jelenteni. A többi párt semmilyen és nagy valószínűséggel 2022-ben már nem is lesznek sehol.

Új ellenzékre lenne szükség - ezt fideszesként mondom - mert bármilyen kormány hatékony működéséhez szükség van konstruktív ellenzéki kontrollra.

2018. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

"A DK Gyurcsány vezényletével legalább következetes."


Az, csak az emberek többsége sohasem fogja őt újra támogatni. Szóval következetesen lesz ő az örök ellenzéki.

2018. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy érdekes, hogy azzal érvelsz, azért lesz erős, mert stabil és következetes politikáét folytatnak állítólag, mégis az elmúlt egy hónapban minden kérdés úgy indult, hogy azért, mert az összes többi párt..., szóval még te sem a saját munkájuk miatt hiszed, hogy sikeres lesz, hanem azért, mert a többi pártnak gondjai vannak.
2018. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy ha qrcsi állna egy ilyen élére inkább mennék a fideszre szavazni, pedig nem bírom őket, így Áprilisban nyilván nem oda szavaztam.
2018. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!