Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik kerületi önkormányzatok...

Melyik kerületi önkormányzatok vannak nyitva 4 után?

Figyelt kérdés
Iskolai feladathoz kéne beszélgetnem valakivel aki ott dolgozik.

2018. máj. 23. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én önkormányzatnál dolgozom. Milyen feladathoz kéne a segítség? :)
2018. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Etikából kéne írnom egy összefoglalót az önkormányzatok működéséről Pl. Hogy néz ki egy munkanap, a napi működés, vagy hogyan zajlik egy képviselőtestuleti ules elokészitese és lebonyolítása ? Vagy az onkormanyzat dontéseiről milyen informacios csatornákon ertesitik a lakossagot?Milyen módon kezelik a rendkívüli helyzeteket, mint árvíz, nagy esőzés, tűzeset?

Milyen szakteruleti osztalyok vannak az onkormanyzatnal( adóügyek, okmanyiroda, epiteszeti úgyek, kommunalis ugyek)


Meg hasonló kérdések, mert interjuvolni kellett volna, csak mindig 5kor kerülök ki :/

Amugy koszonom a segitseget! :)

2018. máj. 23. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Fúú, nagyon komplex feladatot kaptál :) Az a gond, hogy ezekre a kérdésekre egy ember nem valószínű, hogy tudna válaszolni. Vagy több embert kéne meginterjúvolnod, vagy utána kéne a neten kutakodnod a dolgoknak. Mert az önkormányzatoknak csak az alapjaik ugyanazok, felépítésükben és az általuk ellátott feladatok tekintetében bőven van különbség az egyes önkorik között. Amúgy 17 utáni nyitva tartással nem nagyon találsz hivatalt. Mi is csak hétfőn dolgozunk hatig.
2018. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, szenvedek is vele rendesen :)

Ezt gondoltam is, hogy egy ember nem feltétlenül elég, de szerintem marad az internet így.

Nézegettem is, hogy 2 vagy 4 óra az amikor lehetne, csak nehézkesebb így megoldani.

2018. máj. 23. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt esetleg tudom ajánlani alapnak :)


[link]

2018. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oooooo nagyon szépen köszönöm!! Ez rengeteg segítség! :)
2018. máj. 23. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik se. Örülj ha a hülye napi 24 órában 65 ezret kereső "kommandós" beenged, és esetleg köszön valaki az ügyintézők közül vissza.
2018. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha van valami kérdésed dobd el privátban, hátha tudok segíteni :)
2018. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!