Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unalmas már az MSZP,...

Nem unalmas már az MSZP, Párbeszéd és Liberálisok szánalmas vergődése?

Figyelt kérdés

Eleve érthetetlen, hogy kiket képvisel a Liberálisok és a Párbeszéd? Az MSZP saját maga paródiája, ha pedig Újhelyi Pistike vagy Kunhalmi Ágika lesz a párt elnök, akkor tovább süllyed, mondjuk már nem tudnak hova süllyedni.


Az LMP egy sunyi, ellenzéki bőrbe bújt fideszbérenc párt.


2018. máj. 23. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Legalább szórakoztatóak.
2018. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
A helyzetértékeléseddel teljesen egyetértek. Nekem annyira nem unalmas, mert mindig szerettem az abszurdot az irodalomban, és ha a valóság is ezt produkálja, annál érdekesebb. Érdekes megfigyelni, hogy a baloldalon tapasztalható tehetségtelenség, az emberi kicsiség, a szánalmasság, a jellemtelenség hogy hoz elő egyre abszurdabb történéseket. A végeredménynek amúgy nem örülök, mert én baloldali gondolkodású lennék, de erről az egész társaságról én már végleg lemondtam.
2018. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok Fidesz-párti és inkább vagyok baloldali. A felsorolt pártokon kívül a többi ellenzék is vállalhatatlan.


Az MSZP már 4-5 éve abszolút jelentéktelen és ami a legröhejesebb hogy az ellenzéki médium ATV, Hír TV mindig ugyanazokat a leszerepelt, megkeseredett, bántóan naiv ellenzéki politikusokat és "értelmiséget" szerepelteti.

2018. máj. 23. 20:29
 4/10 A kérdező kommentje:

Állandóan megy a sírás-rívás, hogy nincs ellenzéki sajtó, miért nem vettek maguknak?


Én is végképp lemondtam ezekről, nincs párt akire jó érzéssel szavaznék.

2018. máj. 23. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Hát igen, sokszor nekem is úgy tűnik, hogy sokaknál abból áll a politizálás, hogy szövegelnek az Olgánál, meg az Egonnál, vagy rosszabb esetben a Kárász Robinál, de 10 ember nem áll mögöttük. Mellesleg nem a tévék tehetnek arról, hogy ez a baloldali kínálat, ez a felhozatal. Próbálkoznak ők új arcokkal is, de azok többnyire csak fellángolások, pár tüntetés vagy akció után eltűnnek. Gulyás Marci még elég sokáig tartotta magát, de most már neki is elege lett, reménytelennek tartja a baloldalt, és kiszállt.
2018. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Mégis csináltátok a cirkuszt a választás után, holott az egyetlen alternatíva a Fidesz volt.

Az, hogy ti ezt nem láttátok előre?

Akik a Fideszre szavaztak, azok miért látták?

2018. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Csúnya vége lesz még ennek a "FIDESZ mint egyetlen alternatíva" korszaknak is. Átéltünk már pár ilyet, amikor úgy tűnt, hogy csak egy "alternatíva" (Horthy, Kádár) van, aztán egyszer csak valahogy mégis lett helyettük más. Csak nagy ára volt! Attól még, hogy a baloldal tönkrement, én még nem szerettem bele ebbe a mostani az elnyomó hatalomba se.
2018. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"...mondjuk már nem tudnak hova süllyedni." Dehogynem.
2018. máj. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem csak unalmas de szánalmas is. Az MSZP-nek meg kell szűnnie, a dk-val együtt. NAgyon gáz az egész létük. Ja és felháborító is. Kell egy új politikai garnitúra. NEm gondolnám, hogy az LMP egy "sunyi, ellenzéki bőrbe bújt fideszbérenc" párt lenne. Ha összeszedik magukat én látok bennük jövőt.

A momentum pedig még nagyon gyerekcipőben van, most olyan helyzetben vannak, hogy vagy eltünnek az éterben, vagy egy ténylegesen jelentékeny párttá válnk 2022-ig. Én reménykedem ebben. MEg persze ngyon örülnék annak ha a Jobbik nem esne szét.

Függetlenül attól, hogy valaki fideszes vagy sem, jó ellenzéki pártokra szükség van.

2018. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nekem is az a teóriám, hogy a Fidesz hatalma csak külső hatásra fog csökkenni....
2018. máj. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!