Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok rettenetesen...

Csak én vagyok rettenetesen lehangolva a Fidesz újabb 2/3-a óta?

Figyelt kérdés

Cseppet meglepett az eredmény, nem számítottam ilyesmire, azt hittem, hogy csak 50%+1 lesz meg nekik. Azóta se tértem magamhoz, olyan, mintha fejbe vertek volna egy nagy bottal.

Azon gondolkodom, hogy le kellene lépni az országból, mert Orbán egyre jobban keletre viszi az egész kócerájt és a következő 4 évben teljesen kiépíti az autokráciáját.

Más is van így vele, hogy nem akar Magyarországon maradni? Úgy érzem, hogy eléggé rút idők jönnek.



2018. máj. 25. 13:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
26%
Nyugi még az a párezer szavazó akik elmentek a tüntikre de semmit sem értek el vele... Az ellenzék sem nyerni sem veszteni nem tud vicc... Fogadjátok már el hogy vesztettetek egy tisztességes csalásmentes demokratikus választáson!
2018. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a gond, hogy vesztettünk, hanem hogy le kellene lépni.
2018. máj. 25. 13:59
 3/36 anonim ***** válasza:
64%
#1 Majd akkor hiszem el, hogy csalásmentes volt, ha ezt pár nemzetközi FÜGGETLEN szervezet is elismeri.. Addig egy Polt Péter és társai féle kreálmánynak tartom az egészet.
2018. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
28%

Ha ezeket nem te írtad ki, akkor alapítsatok valami "218-as választás mentális sérültjei" klubot, jól el fogtok ott motyogni egymással!

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__93..

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__92..

Ha viszont te írogatod ki hetente, akkor csak szánni tudlak!

2018. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
66%
Bármikor vállalhatsz munkát másik országban,tagjai vagyunk egy közösségnek,mindenki azt csinál amit akar,és büntetlenül haza is jöhetsz.Örüljünk ennek.Kádár rendszerben csak elszökni lehetett,de ga sikerült is haza már nem lehetett jönni,mert börtön vagy halál várta a diszidenst.Próbáld ki bátran Te is magad ha érzel tehetséget magadban.
2018. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%
Csak türelem.. A kis törpét úgy is eltávolítják előbb utóbb.. Már így is akkora nyomás van rajta külföldről, hogy szegényke alig győz gyógykezelésre járni Ausztriába, mert egyre jobban kijön a dilinyója...
2018. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
67%

"egy tisztességes csalásmentes demokratikus választáson!"


:DDDDDDD

Akkora tisztesség volt kérem szépen, hogy arra nemzetközi szinteken is felfigyeltek:

[link]

2018. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%

Én is pontosan így érzek Kérdező, azzal a különbséggel, hogy én már ötvenen felül vagyok, a külföldre menetel nem opció. Nézem, ahogy szép lassan a kardjába dől ez az ország és elvérzik. Nagyon fájnak ezek a dolgok, mert azon túlmenően, hogy a korom miatt külföldre már nem megyek, nagyon szeretem a hazám és rettenetesen fáj érte a szívem.


Viszont elnézve az ellenzéket, hát sok jót belőlük sem nézek ki az országra nézve.

2018. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy javaslat. Ha tényleg szereted a nemzeted, de mégis elakarod hagyni Magyarországot, gyere Erdélybe vagy az egyik elszakadt területre. Itt minden egyes magyar számít (no nem a románoknak).
2018. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
25%
Úgyse mész sehová, ahogy eddig sem mentél.
2018. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!