Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti érzelmű emberek...

A nemzeti érzelmű emberek miért nem szimpatizálnak az LMP-vel?

Figyelt kérdés
Olvastam a programjukat, hallgattam a nyilatkozataikat, és rájöttem, hogy rengeteg globalizációkritikus, lokálpatrióta elem van benne. Valóban vannak liberális elemek, mint például kevesebb állami beleszólás az emberek életébe, de ezeken túl kifejezetten népi és vidéki, és mentes a neoliberális elemektől. A PM-el ráadásul a baloldali szárny kiszakadt belőle. Az igaz, hogy 2018-ban néhány jelölt (a felsőbb utasítás ellenére) visszalépett, de ez csak komoly választói nyomásra történt, és miután más helyeken meg a baloldal lépett vissza az LMP javára, de egészen addig következetesen távol maradt az MSZP-től és Gyurcsánytól. Szóval szerintem egy ilyen ökológiai, globalizációkritikus, ugyanakkor mérsékelt párt egyáltalán nem kellene, hogy távol álljon a nemzeti érzelmű emberektől.

2018. máj. 27. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy eléggé nemzeti érzelmű ember (Schiffer) alapította
2018. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert valójában nem nemzeti érzelműek, hanem neo-kommunisták és a kettő nem ugyanaz. Én ettől a lecsúszott 50-60 éves rétegtől el is venném a szavazati jogot, mert a szocializmusban túl sokáig mosták az agyukat.
2018. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Mármint a Fidwsz szavazókról beszéltem. A #2-es voltam.
2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
3, Jókor szólsz xd, most dislike-oltalak😂😂
2018. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az arcaik például - Szél, Hadházy - nagyon nem tűnnek nemzeti érzelműnek. Majdnem mindegy, mit írnak a programjukban, ha a viselkedésük nem azt tükrözi, egyszerűen nem hiszem el, hogy nemzeti programot valósítanának meg.
2018. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Ez téves. Sok nemzeti érzelmű ember szimpatizál az LMP-vel.


Továbbá nem attól lesz és nem csak az nemzeti érzelmű, aki állandóan ordibálja, hogy vesszen trianon, meg a magyarságról áradozik

2018. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

#3 Igen, kicsit félreérthetően írtam, aztán már láttam is egyből..:D


Amúgy én nagyon bírom az LMP-t. A DK mellett az egyik kedvenc pártom.:)

Szerintem egy kicsivel nagyobb összefogással simán győzhetett volna a baloldal, már ha egyáltalán szabályosan zajlottak le a választások, ami még kérdéses...

2018. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Schiffer alatt nagyjából tetszett, Szél Bernadett alatt néha rázendítettek olyan nótákra amik nem tetszettek (pl. programjukban szerepelt a női kvóta). Ezen kívül teltek el úgy évek hogy mást sem hallottam felőlük mint hogy Paks veszélyes mert fel fog robbanni.
2018. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Az arcaik például - Szél, Hadházy - nagyon nem tűnnek nemzeti érzelműnek."


Ők valóban inkább a liberálisabb szárnyat képviselik, de az új társelnök, Keresztes László Lóránt egy kifejezetten jobboldali ember.

2018. máj. 27. 11:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd akkor hiszem el, ha nemzeti ügyekben elkezdenek a magyarság mellé állni, és a képviselőik az ep-ben, meg itthon nem a liberálisokkal és kommunistákkal együtt szavaznak.
2018. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!