Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem az lenne a...

Szerintetek nem az lenne a helyes, ha arra törekednénk, hogy Magyarország mindenki számára élhető hely legyen, a nemzethy, keresztyén megközelítés helyett?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal fontosabb lenne, hogy egy olyan társadalmat teremtsünk, mely nem a nemzet fontosságát helyezi a középpontba, hanem arra törekszik, hogy a Földnek ezen kis része, egy mindenki számára élhető hely legyen?


Nem az a fontos, hogy ki született magyarnak, hanem az, hogy mitt tesz azért, hogy az itt élők alkotta társadalom jobb legyen.


Hiszen nem a származás, a vallás, a bőrszín, a szexualitás az ami meghatároz minket, hanem a tetteink. Egy egészséges társadalomban pont az a jó, hogy sokfélék az emberek, és együtt tudnak élni, gyarapítva a közösségüket. (Ilyen hely pl. Kanada is.)


2018. máj. 27. 19:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Most kinek és konkrétan miért nem élhető?
2018. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Az antimagyaroknak.
2018. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Ez lenne az egyik legeslegfontosabb dolog.
2018. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
ja,ja, de aki naponta 5 magyar és kereszténygyűlölő kérdést feltesz és NEMZETI helyett nemzethy -t ír, azt börtönnel büntetném, Fekete delfin típusú börtönnel.
2018. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
De hát ez annyira lipsis, kérdező...
2018. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem viszont az a legfonotsabb, hogy a most itt élőknek legyen élhető, és ne a migránsoknak legyen minél vonzóbb.
2018. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Megjöttek a nagy keresztyén gyűlölködők, isten áldásával persze. Gratulálok.
2018. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Akinek a "nemzeti" szó és a kereszténység gúny tárgya, az ne pofázzon gyűlölködésről.
2018. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2018. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Na igen, ilyenkor mindig két tűz közé szorítva érzem magam...


Teljesen egyetértek azzal amit írsz, patrióta keresztyénként én is a liberális demokráciát tartom a legélhetőbb államformának. Viszont az én általam értelmezett liberális demokráciában a "nemzethy keresztyéneknek" is EGYENLŐ módon helye van mint neked.

2018. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!