Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Mert nekem ebből a táblázatból elég furcsa ha tényleg így van hogy mi legális és mi illegális.



2018. máj. 29. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem ezen múlik, hogy mi törvényes, hanem hogy az országgyűlés mit nyilvánít annak :)


az alkoholnak van hagyománya, a fűnek nincs, ezért az előbbi legális, az utóbbi meg nem.

2018. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Mindjárt jön a félmillió alkoholista és elmagyarázza hogy az alkoholnak már kultúrája van. A fű meg egy halálos keménydrog kb elszívod meghalsz utána meg függő leszel.
2018. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Ezek az elnagyolt táblák nem sokat mutatnak, ezek ennél jóval bonyolultabb kérdések. Pl megiszol 2-3 alkalommal egy-egy sört, nyilván nem leszel függő, és semmi bajod nem lesz tőle. Ugyanez heroinnal már függőséget okoz(hat). Tovább a mérsékelt alkoholfogyasztás minden kutatás szerint élettaram növelő hatású - a marihuánáról vágy bármely más kábszerről ilyet nem lehet állítani.


És persze a hagyományok is fontosak, egy keresztény országban, ahol borral áldoz a pap, hogy lehetne totálisan betiltani az alkoholt?

2018. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 3

Itt nem is a heroin a lényeg :D

Látom te is próbálod terelni a dolgot más irányba :D

Hanem hogy az alkohol és a dohány egéség károsítóbb és nagyobb függőséget okoz mint a marihuána,LSD, vagy az a ecstasy.


Erre előhozod a heroint ami a táblázat csúcsán helyezkedik el!:D

Megfogtad a lényeget!

2018. máj. 29. 18:45
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Én nem értek egyet a rendelkezésekkel!

Miért kell erőszakkal megvédeni minden barmot önmagától?

Teljesen legálissá tennék minden drogot, üzletben árusítanám, aztán hulljon a férgese!

Legalább megszűnne a drogok köré szerveződött bűnözés is!

Ellenben az egészségügyben minden alkoholista és narkós ellátását fizetőssé tenném.

Ha nem tud fizetni, akkor dögöljön meg, amerikai mintára.

Normális ember, ha olyan tüneteket tapasztal magán, mint amit a tudatmódosítók okoznak, akkor orvoshoz fordul és kezelteti magát, mert a normális és felelős ember szereti, ha az agya megfelelően működik.

Én elég közelről láttam drogost, ahogy egy nagy reményekre jogosító, okos, intelligens, jó külsejű fiatalember gyagya amőbát csinált magából, a családját is tönkretéve, a szüleit sírba ásva, közel 15 év narkózás után.

Az egész örökségét elpotyázta a szerért, hajléktalan lett, nagy valószínűséggel már nem is él. Most lenne 35 éves.

Narkósok!

Indítsatok népszavazást, én mellettetek szavazok!

Mindenki úgy teszi tönkre magát és döglik meg, ahogy akar, ne legyen már ez közügy!

2018. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
... és akiről az 5-ös válaszomban írtam, pontosan, hogy a fűvel kezdte. Csak már aztán nem volt elég.
2018. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

# 5/6


Hulljon a férgese, veled az élen. Ott van pl a heroin, 1x használod függő leszel, ha nem használod tovább meghalsz, ha tovább használod meghalsz. Mi van ha valaki ezt nem tudja és beszedi? A fiatalok sok mindent kipróbálnak. Mi van ha beadják neki úgy, hogy nem tudja mi az? Nagyon undorító hozzá állás.


Az meg hogy felhoztál egy példát még nem jelenti azt hogy a fű törvényszerűen a kemény drogokhoz vezet. Biztos valami alkoholitsa vagy aki azt hiszi hogy ha legális drogot fogyaszt akkor nem drogos, csak szereti az alkoholt. Menyi alkoholfogyasztó is van magyarországon? 7-8 millió? Akárhogy szépítjük azok mind drogosok. Attól hogy valamit nem nevezel a nevén még ugyanaz marad.

2018. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Ja és mennyien is halnak bele a dohányzásba meg az alkoholba magyarországon? Itt van a legtöbb rákos beteg az eu-ban.


Nem beszélve arról hogy a legtöbb drogos fertő nyugati országban legális a fű is. Látod ott is már mindenki meghalt mert halálra drogozta magát. Az hogy neked volt egy ostoba ismerősöd az semmit se jelent.

2018. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

#7

Látom te már be vagy megfelelően állva, ezért sem olvasni, sem értelmezni nem tudsz!


"Ellenben az egészségügyben minden alkoholista és narkós ellátását fizetőssé tenném."

Ezt írtam, fogyatékoskám!

2018. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem én teszek minden mondat után sorközt, ne vitatkozzunk azon, hogy ki nem tud írni meg értelmezni. De az 100% hogy beállva is jobban megy mint neked :D
2018. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!