Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisként a trianon...

Liberálisként a trianon felvonuláson részt venni belefér?

Figyelt kérdés
Nagyon sok liberálishoz hasonlóan én is részt akarok venni, de sajnos Toroczkai szervezi. Ilyenkor melyik az erősebb érv? Úgy látom mostanában az emberek jobban hajlamosak félretenni a múltat és az ellentéteiket a közös célokért.
2018. máj. 31. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Az a jó a liberálisságban, hogy amíg nem akarod aktívan és nyomós ok nélkül elvenni mások szabadságát, addig minden belefér.
2018. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Már hogy ne férne bele? Az elveiddel vesd össze, ne Toroczkaival!
2018. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Kevered a szezont a fazonnal. Te liberális vagy, Toroczkai radikális. Rohadt sok dologban nem értetek egyet, sőt ellentétes a véleményetek. Van egy dolog, amiben mondjuk egyetértetek (igazságtalan a trianoni békediktátum), miért ne küzdhetnétek AZÉRT együtt? Ez nem jelenti azt, hogy szerinted helyes a többi dolog, amit Toroczkai csinál.
2018. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Egy liberális is lehet hazafi. Nem zárja ki a kettő egymást. A francia forradalom alatt a liberálisok nacionalisták is voltak. Csak fordítva nem volt ez elmondható.
2018. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem veszel részt rajta csak azért, mert Toroczkai szervezi, akkor nem vagy liberális.
2018. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Mi a frász itt most a közös cél?
2018. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne férne bele? '90- ben az is belefért, hogy mai nemzeti- keresztényeink, "kivonultak" a parlamentből, amikor egyperces néma felállással emlékeztek meg Trianonról...
2018. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem, hogy a nyugatimádó liberálisok miért vonulnak fel egy Trianon megemlékezésen.


Az ajnározott "művelt" nyugat csonkította meg Magyarországot a trianoni szerződéssel aminek köszönhetően a magyarság rengeteget szenvedett a szomszédok kegyetlenségeitől.

A nyugat ezt tétlenül nézte.


A nyugat csak bajt hozott Magyarországra mindig is a történelem folyamán és ma is.


De Trianon volt a lehető legnagyobb kár amit a nyugat okozott.

Szóval áruld már el nekem kérdező miért mész el nyugatmajmoló liberális létedre egy ilyen megemlékezésre?

2018. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

Azt tudod-e, hogy miről szól ez a Trianon felvonulás és azzal egyetértesz-e?

Mert ez a lényeg, nem az, hogy amúgy a politikai nézeteid szerinted milyenek.

De két kérdésem lenne, feltéve, hogy tudod mire való ez a felvonulás.

Nos, akkor az első: Mire való ez a felvonulás és mit akartok vele elérni?

Második: miért is gondolod magadról, hogy liberális vagy, ha felmerült benned az, hogy Torockainak a jelenléte, munkája a szervezésben nem jó?

2018. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Én múltkor oldalba hugyoztam a trianoni kastélyt, az is belefért.
2018. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!