Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleménye erről a liberál...

Mi a véleménye erről a liberálisoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Mert szerintük diktatúra van. Nem veszik észre, hogy maguk a liberálisok veszélyeztetik a zsidóságot? Erre most mit válaszolnak? Magyarázat helyett vádaskodásba kezdenek?


2018. jún. 1. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem, hogy hogy jönnek ide a liberálisok?

Egyrészt a fidesz is inkább egy liberális jobboldali párt, másrészt mi köze a zsidókhoz a liberálisoknak?

2018. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Tehát a zsidóktól függ, hogy diktatúra van vagy sem?
2018. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Úgy, hogy elméletileg a liberálisok védenek minden fajt, meg ők rasszistáznak le mindenkit. Mekkora pálfordulás, hogyha pont ő miattuk lesz veszélyben a zsidóság, és a liberálisok által gyűlölt Orbánnak köszönik meg a segítséget a zsidók.
2018. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Állítólag diktatúra van, mégis a népek egyesével köszönnek meg mindent Orbánnak. Ennyit arról, hogy mekkora diktatúra van.
2018. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországi zsidó szervezetek meg sírnak hogy megy a zsidózás. Ugye Soros köztudottan zsidó.
2018. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

"Állítólag diktatúra van, mégis a népek egyesével köszönnek meg mindent Orbánnak."

Akkor megvan a Népek Nagy Tanítója Sztálin elvtárs után. :D

2018. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Én ellenzéki vagyok, de ha a kedvenc sportomba tolnak 30 milliárdot, akkor én is köszönetet fogok nekik.
2018. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
#1 liberális jobboldali??? Távol áll a liberalizmustól, de a jobboldaltól még távolabb, kb pont az ellenoldalon...
2018. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most ilyenkor semmi konkrétat nem tudnak vakkantani. Bár lehet ha úgy kívánja akkor a nagy toleranciabajnok librikből előjön az antiszemitizmus.
2018. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!