Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon nem értek a politikához...

Nagyon nem értek a politikához. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Mondjuk mit jelent jobb vagy baloldalinak lenni?Mik a programjaik?

Mi a jó vagy rossz ezekben?

Előre is köszönöm



2018. jún. 2. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk semmi különbség nincs köztük. A politika a közpénzről szól, hogy ki rendelkezik róla. Jelenleg a magát jobboldalinak nevező, valójában populista orbán-rezsim.
2018. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt akarsz tárgyilagos, elfogulatlan válaszokat kapni, amikor privátban egymásnak a k##va anyját szokták szidni, csak mert nem hiszi el amit az által favorizált párt mond? Jó szándékkal mondom, bárki bármit ír itt neked, azt ne hidd el, csak ha még tíz másik helyről megerősítik.
2018. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne mondjátok,hogy ott a Google meg hasonlók. Én ezt tudom,de nem igazán tudom áttekinteni a helyzetet. Egy rövid összefoglalást valaki tudna írni?
2018. jún. 2. 14:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,most láttam csak hogy már írtatok
2018. jún. 2. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]


a baloldal a radikális változtatók oldala, a jobb pedig azoknak az embereknek az összessége akik azt valamilyen oknál fogva ellenzik

2018. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baloldal a liberális,jobboldal a konzervatív.
2018. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Messze nem. Egy baloldali nem feltétlenül liberális és fordítva, mint ahogy egy jobboldali sem feltétlenül konzervatív és fordítva.
2018. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wikin fennvan. Egyébként elég negatívan írnak a jobboldalról, egyenlőtlenség- meg haladáspárti LOL. Nem, csak nem akar egyenlősdit, egyenlő béreket óriási különbségű munkavégzésért... Ez az igazságos, nem az egyenlősdi. Nem vagyunk egyenlőek, egyenértékűek, nagyon nem. A gyökerek, a nemzet, a hazaszeretet pedig fontos. A baloldal ezzel, a nép lelkével egyáltalán nem foglalkozik, csak a szociális érzékenységgel, szegények, kisebbségek, fogyatékkal élők, stb. támogatása. A jobboldal viszont azért valamennyire velük is foglalkozik, annyira, amennyire kell, nem viszi túlzásba, nem ad százezreket törvényeket nem betartó migránsoknak meg ilyenek. A nyugdíjat is a jobboldal találta ki... Tehát a jobboldal sokkal több. A baloldal szerintem egyrészt a jobboldal egy része, másrészt szélsőségesség (pl. nemzetellenesség). Minél jobboldalibb (szélsőjobboldalibb, pl. patriótább) valaki, annál jobb, nem lehet túlzásba vinni. A baloldalt és a liberalizmust viszont mértékkel kell csak figyelembe venni, azt nagyon túlzásba lehet vinni.
2018. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!