Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az agyontámogatás helyett nem...

Az agyontámogatás helyett nem azzal kéne fokozni a gyermekvállalási kedvet, hogy?

Figyelt kérdés

Élhetőbbé tenni az országot, stabil, belátható, biztonságos jövőképet teremteni az embereknek, továbbá versenyképes béreket minimalizálni, amiből 2 dolgozó leendő szülő úgy érzi, hogy tud egy lakást vásárolni, biztonsággal felnevelni a leendő gyermekeit, és nem a számlák, hitel kifizetéséért gürcölnek nélkülözve egy életen át.

A jelenlegi elképzelés elég primitív, hogy Erzsébet tábor, ingyen könyv, CSOK, adókedvezmény stb. A béreket kell szinvonalassá tenni mindenki számára és a kedv is meg jön ha lessz létbiztonság.


2018. jún. 3. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ezt javaslod Orbánnak, biztos nem jutott még eszébe, növelni kell a béreket hipp - hopp, eddig ezt még senki nem mondta neki!


És akkor minden jobb leSSZ.

2018. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
47%
de igen! csak orbán a gazdagoknak kedvez!
2018. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Pont leszarja a Fidesz hogy akarsz-e kölyköt vagy sem. A CSOK is csak egy mutyi volt, arra volt jó, hogy felverjék az ingatlanárakat, hogy majd Mészáros Lölő vállalkozásai még nagyobb hasznot termeljenek, felhúzhassanak új lakóparkokat és eladhassák drágán, irreálisan nagy profittal.

Nehogy azt hidd, hogy a CSOK azért volt, hogy jó legyen a 3+ gyerekeseknek... el ne hidd már.

2018. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeség fokozni a gyerekvállalási kedvet, inkább a kisebbség gyerekvállalási kedvét kellene csökkenteni. Az a fontosabb.
2018. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként szerintem a támogatás és a stabil jövőkép együtt lenne igazán jó. Viszont van ötleted is, hogy ezt hogyan kellene véghezvinni, amik a kérdésben szerepelnek? Én is tudok hasonlót: Csökkentsék az albérletárakat, növeljék a fizetéseket, csökkentsék az adókat és máris jobb lenne szerintem a gyerekvállalási kedv. Tehát körülbelül szerintem az a helyzet, hogy a kérdésben meg van fogalmazva a probléma de ötlet nincsen, hogy ezt hogyan kellene véghezvinni.
2018. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!