Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik egyre jobban elszemte...

A jobbik egyre jobban elszemtelenedik a Kormánnyal szemben?

Figyelt kérdés
Most éppen Jakab Péter beszélt megengedhetetlen stílusban a Parlamenten belül. Azt hiszi ez az ember, hogy a kocsmában van a jobbikos haverjai között? Kövér László Úr teljesen joggal kiakadt. Teljes a zűrzavar a jobbikon belül.

2018. jún. 4. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem amíg nem bzizzák le Kocsis Mátét (aki tényleg az Vonával szemben) addig nincs mitől tartani!
2018. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Megengedhetetlen stílusban? Mi volt benne a megengedhetetlen? Melyik része volt hazugság, csúsztatás a beszédének?
2018. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én durvábbakat mondanék a fideszes férgeknek.
2018. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Kövér László úr agyát beszőtte az orrán felkúszó bajusz ezért képtelen racionális megnyilvánulásra. Szerintem szüljön inkább egy csomó unokát...
2018. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem kevésbé megengedhetetlen, hogy a fidesz elfelejtette, hogyan viselkedett ellenzékben.

Vagy akár jelenleg, kormányon...

2018. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi baj a Jobbikos felszòlalással
2018. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Minél hangosabban ordítozva, köpködve, tegeződve beszél valaki annál nagyobb ellenzékinek látszik az emberek előtt. Ez csak kirakat. Nyugi ha nem látja a TV ugyanúgy félénk hangon köszön, mint a többi
2018. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!