Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán vajon olvasta a Mein...

Orbán vajon olvasta a Mein Kampf című könyvet szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak mert mintha lenne némi hasonlóság szellemiségben ahogyan politizál.. Vagy ez csak nekem tűnik úgy?

2018. jún. 8. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
oskola véget ért látom
2018. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Csak neked tűnik így.
2018. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De azért ahogyan Hitler is vélekedett a "degenerált kommunistákról" és a nyugatról, azért van némi hasonlóság a Fidesz propagandájában is szerintem. Igaz ezt Orbán nem mondja ki szemlyesen, hanem kimondja helyette a szőcsöve Bayer.. Szerintem elég ilyesztő a párhuzam.
2018. jún. 8. 19:35
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Hát apukám, te se a Mein Kampfot nem olvastad, se Orbánról nem tudsz semmit. Viszont mint minden tudatlan ember, te is büszke liberális vagy, aki mindenáron párhuzamot akar vonni a szerinte elítélendő politikusok és Adolf Hitler között, mert az utóbbiról hallottad, hogy ő volt a legrosszabb a világon.


Orbán olvasta a Gyűrűk urát? Mert tök olyan, mint Szauron. Látta a Csillagok háborúját? Mert hasonlít Palpatine-ra.

2018. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Remélem tényleg csak egy unatkozó gyerek vagy, mert különben kénytelen lennék azt mondani, hogy egy szűk látókörű, tanulatlan, pojáca vagy!
2018. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
ne etessétek a troll-t.
2018. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább Orwell könyveit olvasta.
2018. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

A Mein Kampfot csak nagyon kevesek olvasták végig - itt van pedig a polcomon - mert irgalmatlan nehéz és száraz olvasmány.


Jó, értem én, megerősítést vársz, hogy Orbán legalábbis Hitler legjobb tanítványa.


Az. Most jó? Na irány az ágy, fogat mostál?

2018. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, hogy olvasta-e, de nyilvánvalóan ismeri a propaganda működését és hatását, ahogy Hitler is ismerte, és ahogy az összes politikus ismeri. Ha nagyon hasonlítgatni akarod egy csúnya diktátorbácsihoz, akkor már inkább Rákosival érdemes, több alapja van....
2018. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
Kizárólag a tórát olvassa.
2018. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!