Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rightpedia (magyar metapédia)...

Rightpedia (magyar metapédia) szerkesztőséghez, miként csatlakozhatok?

Figyelt kérdés

Kompetens vagyok reá teljességgel.

Keresztény vagyok ,hungarista stb ,értek is hozzá.

Láttam ,hogy a' színvonal helyenként ingadozó és további cikkeket is tudnék hozzája tenni.


Példáól mondok egyet ,amikór a' paráznaságokat tárgyalják és kereszténységre hivatkoznak aztis meg kéne magyarázni ,hogy önmegtartóztatással és paráznaság kerülésével a' nemiség éppen ,hogy több lesz ,nem kevessebb.

Na mindegy elkanyarodtam ,meg van ,hogy nem pontossak pl zsidót nem zsidónak vagy nem zsidót zsidónak tévednek.

(Alapvetően a' fenotípusok ismerete nélkűl nem lehet ezt jól meghatározni ,mert félre értelmezhet bizonyos testi jegyeket az illető.)

Vannak kissebb hibák ,tudnék javítani az oldalon ,időm van.



2018. jún. 11. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha a jó helyesírás és a mondatszerkesztés nem felvételi követelmények akkor lehet esélyed!
2018. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Majd megerőltetem magam.

Hol tudnám egyáltalán a' kapcsolatot fölvönni?


Fogalmazni tudok, de én tartalmi javítás és bővítésre gondóltam.

2018. jún. 11. 20:23
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit böngészd a kezdőlapot, meglesz az. Én nem vagyok sem keresztény, sem hungarista és biztosan nem vagyok semmiben sem annyira kompetens, mint te, de nem egészen egy perc alatt megtaláltam azt az oldalt, amin megtalálod, hogyan kell regisztrálni.
2018. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen kompetens vagy reá, időd is van, ott a helyed a csapatban. :DDDDD
2018. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jó, ez egy iyes "enciklopédia" alapú oldal ,mint a' kultúr-marxista wikipédia ,csak ez zárt nem szerkesztheti akárki,

van egy csoport tehát egy szűk klikk szerkeszti csak. Illetve van valami wikipédia másoló program amit átírnak ,hogy a' egyébként balliberális .....-k által ellenőrzött és vadúl cenzúrázott, szöveg élet és nemzet-ellenes káros propagandaelemektől és gyűlölettől megtisztított légyen .

Na ezek a' szövegek pl sokszor rosszak.

Bocsi az elgépelésekért ,tudom hibátlant nem írok ,de enyhét ittas is vagyok meg setét van erőssen már.

2018. jún. 11. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
"Miként"? Mint orvosi ellátásban nem részesült rászoruló.
2018. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fajmeghatározásho én is értek.
2018. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló az nagyon jó dolog!

Ha kifejezetten a' zsidót akarod nézni benne, az belé van keveredve így a' zsidós vonásokat kell nézni,nem jó összétéveszteni őket ,ezért kell az antroplógia.

6-os válaszoló ,gondolom pestről vagy.

Őszintén sajnálom ilyen erkölcsi és tudati fogyatékos egyfajta szellemi pogány közegben nevelődtél meg.

A' kérdésem értelmezhető teljes mértékben ,aki akarja annak.

Egyébkint a' magyar nyelvjárások nagy része nem pesti ,vagy dél-nyugat-magyarországi.

2018. jún. 11. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, hogy értetek itt a fajmeghatározáshoz, lessetek már rá mint profik erre, tényleg ez egy úgynevezett félázsiai származék fajta?

[link]

2018. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed persze, hogy értelmezhető


Trollkodás!

2018. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!