Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy az...

Egyetértetek azzal, hogy az összes olyan pártot tiltsák be, amit Soros támogatott? És hogy ne lehessen képviselő, aki Soros pénzből tanult?

Figyelt kérdés

Van egy párt Magyarországon, amelyik Soros zsebében van: [link] .


Szerintem be kellene tiltani, ez VESZÉLYES.


20.000 kötvényest hoztak ide, több mint 3000 menedékkérőt, és még a világkvótát is sürgeti a Soros pénzen tanult miniszeter: [link]


Szerintem aki egyszer Soros pénzét megkapta, az Soros lesz. És azután a Soros érdekeket fogja tudat alatt teljesíteni. Ez VESZÉLYES.



2018. jún. 12. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Egy Magyar Nemzet (Simicska) és 444 cikk alapján mered rágalmazni OV-t és a demokratikusan megválasztott regnáló kormánypártot?

Szerintem te egy provokátor vagy, vagy diliházban a helyed!

2018. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Mar ne is haragudj, de a 80as evekben amikor mmeg Soros penzeböl tanultrak teljesen mas temak voltak napirenden, mint ma.
2018. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyet.
2018. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek, ezek a fideszes soros-pénzen tanult kalandorok veszélyesek az országra és nemzetünk minden egyes tagjára! Csodálkozom, hogy egyáltalán megválasztották őket, de ebben is a Soros keze lehet.
2018. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Bár alapból sok olyan dolgot csinál a Fidesz amit jobb lenne tiltani, viszont elvi alapon nem értek egyet. Ha Orbán Viktor 1988 ban kapott támogatást akkor az 30 éve volt körülbelül. Nem gondolsz bele, hogy körülbelül 30 év eltelt azóta?
2018. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

Orbán fél évet tanult Oxfordon Soros-ösztöndíjjal.

Ezen az alapon mindenkit tiltsunk be/ki, aki Oxfordon tanult.

Sőt..., aki tanult...

2018. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 98' 30 éve volt? Ááaááaaá bazi öreg vagyxok, most dőbbentem rá, hogy 10 évvel több vagyok mint hittem :'('''''
2018. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#7

Megártott a meleg? Mi a bánatért kötözködsz, ha még olvasni sem vagy képes?

Nem 1998-ról, hanem 1988 volt szó!

Egyébként 1989 szeptemberétől 1990 januárjáig a Soros Alapítvány ösztöndíjával az oxfordi Pembroke College-ban az angol liberális filozófia történetét hallgatta, de tanulmányait az 1990-es magyarországi országgyűlési választás miatt félbeszakította.


Kérdező!

1989 szeptembertől HÁROM HÓNAPIG (!!!) - januárban már nem volt ott - használta ki ezt a "soha vissza nem térő" alkalmat, amin képesek vagytok rugózni.

Nagyon kispályások vagytok!

2018. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes dolgok ezek. A Fidesz harcol Soros ellen, a Fideszt tulajdonképpen Soros taníttatta ki mind egy szálig. A Fidesz harcol a migráció ellen, a Fidesz 22.000 migrit varrt a nyakunkba és a pénzt elmutyizta. Stb. Mintha a Fidesz minden bűnét egy huszárvágással átfordítaná valami erénnyé vagy belevarrná gyorsan valaki más nyakába. A barik meg révülten bégetnek megállás nélkül, semmi nem derülhet ki, semmi nem lehet elég világos és egyértelmű ahhoz, hogy a Fidesz a szemükben végre a tényleges, korrupt, hazug valóságában tündölköljön.
2018. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

De egyetértek ám! Az anyussal mink is féjlünk ja migrásoktúl, mer gyünnek oszt bevezessék itten ja arab számokat, meg ja ottomán vallásukat!


A meleg liberalista egyetmalistákok meg nem szülnek meg nem dógoznak csak drogodzanak! Ja én kisunokámnak is fekete fiuja van hijába mongyuk ja anyussal hogy még elkapja ja écet.....


Mégjó hogy itt vagyon ja orbánviktor! Ő megvéd attó hogy egy másik kultúrát is megösmerjek ahelyett hogy a saját begyöpösödött fehérmagyar világomba éljek!



HUJUJUJUJUJUJ

2018. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!