Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet úgy belépni...

Miért nem lehet úgy belépni egy íjászkodó hagyományőrző egyesületbe hogy ne kapjak mellé politikai oktatást is?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az íjászkodás akár lóháton is, elmentem egy egyesületbe (nevet nem akarok mondani) és kb egy hónap után kiutált mindenki csak azért mert szerintem nem vagyunk itt 50 ezer éve a Kárpát Medencében, mert szerintem nem építettünk piramisokat, nem tartom a magyar nyelvet ősnyelvnek stb és kb az íjászkodás mellett egész végig folyt a politizálás, tiszta olyan érzésem volt mintha egy pártba léptem volna be. Miért nem lehet politika mentesen hagyomány őrizni?
2018. jún. 12. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
Mért, szerinted melyik az ősnyelv ha nem a magyar?
2018. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1%

Most akkor igazából AKARSZ-E megtanulni JÓL íjazni, akár lóháton is, vagy nem? Ha igen, akkor elviseled azt is, ha kínaiul beszélnek és kutyahúst etetnek veled.


MI a lényeges, mi az elsődleges neked, és annak rendeled alá a minden mást, és kész.



Nem azért utáltak ki, amit írsz, hanem mert látták rajtad, hogy nem vagy hajlandó áldozatot hozni a tanulásért. Nem vagy hajlandó beilleszkedni, az a baj. Azaz nem neked való a hagyományőrzés.

2018. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

#1

Na pont az ilyen nagymagyarkodástól van herótom :P


#2

És miért kéne az ilyen eltúlzott magyarkodást elviselni?

2018. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Todboy ***** válasza:
86%

Igen kérdező, ezzel én is szembesültem már. Én sem bírnám elviselni, ha nap mint nap a pofámba tolnák a tudatlan, sokszor fogyatékos elméleteiket.



Valaki elmagyarázná ezt az ősnyelves dolgot?

Sok helyen olvastam odaköpve, hogy de hát a magyar az ősnyelv.

Abban az esetben, ha magyar AZ ősnyelv, akkor miért a legnagyobb mellveregető magyar veti meg a négerek bevándorlását? Hisz a nyelvek bölcsője akár az emberiségé Afrika, ott alakulhattak ki legelőször nyelvek, nos, mint tudjuk afrikában a negrid nagyrassz a jellemző. Ergo a magyarok négerek.

2018. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez igen jó kérdés kedves kérdező. Lehet azért, mert máshol nem tudnák előadni a hülye konteós elképzeléseiket, az ilyen egyesületekbe pedig nagyobb számmal vannak jelen a hozzájuk hasonló tudatlan díszmagyarok. Bízom benne, hogy sikerül majd találnod hülyementes egyesületet, ahol nem traktálnak majd légbőlkapott elképzeléseikkel, hanem azzal foglalkoznak, ami az egyesület célja, az íjászkodás.
2018. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Nahát, hogy egy íjászegyesület tagjai szittya ősmagyarok? Ki gondolta volna... :D
2018. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Pedig jobb lesz, ha hozzászoksz, mert lassan államilag lesz ez tolva. :D
2018. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

3.

Nem kell "elviselni".

Tanulhat lovasíjászatot Mongóliában is, ott más a "politika" mellette.

2018. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen "hagyományőrző" , "táltos mágus" egyesültek, sajnos nagyrészt az elemi primitív, sötét, szélsőjobboldali bázis építésről szólt.
2018. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

Mielőtt nagyon felhergelitek magatokat bármiféle elmélt ellen, azér néhány szempont:

1. nem kötelező oda járnod

2. az az egyesület úgy működik és olyan, amilyennek a létrehozói szeretnék. Ha pl. egy robotikával foglalkozó egyesültbe lépnél be, akkor meg szembesülhetnél mondjuk a star wars imádatukkal és háboroghatnál rajtuk, hogy "mindnki tudja, hogy az star trek az igazi, ezek ostobák blablabla..".

3. az olvasás senkinek nem árt meg. Olvasd el azokat a könyveket amiket ajánlanak, akkor megérted azt, hogy miről beszélnek, miért és mi alapján állítják amit mondanak.

4. ha értenél a témához - utánanéznél fikázás helyett - akkor tudnál velük értelmesen beszélni arról, miben nem értesz velük egyet. Akkor nem próbálnának veled róla tovább beszélni.

5. még az is előfordulhat, hogy netán megértesz valamit abból amit mondanak és elfogadod, hogy AKÁR nekik is lehet igazuk. Itt jegyezném meg, hogy sok évtizeden át mosták az agyunkat a finnugor elméletel, még ma is van nagyon sok tanár aki szentül hisz benne, holott már rengeteg cáfolata is napvilágot látott. Nem azt mondom, hogy egyik vagy másik oldalnak van igaza, hanem, hogy mindkettőt meg kellene ismerni. Neked sem ártana meg ha megismernéd azokat amiket beszélnek - rendes forrásból, könyvekből, netes előadások meghallgatásából pl.

6. ha végképp nem akarsz történelemről, hagyományokról, eredetről hallanai, akkor ne egy hagyományőrző egyesületben akarj íjászkodni, hanem keress egy íjász klubot, sportíjász szakosztályt.

2018. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!