Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Végül mi lett azzal az ígérettel, hogy a focit bevezetik az iskolában mint kötelező tantárgyat? Nem szeretem a fideszt, de ez nagyon jó kezdeményezés volt!

Nincs ennél jobb játék, ami jellemformálóbb és csapatmunkára ösztönöz! Ez hihetetlen jó ötlet volt, mi lett vele? El lett feledve?

2018. jún. 15. 20:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én erről még életemben nem hallottam. Ötletei sok mindenkinek lehetnek...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont 2018. jún. 15. 20:54 Privát üzenet
Van, nem kötelező, de mindenhol ott van a Bozsik program.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont 2018. jún. 15. 20:58 Privát üzenet
Mennyivel van kevesebb csapatmunka és jellemformálás a labdarúgáshoz képest mondjuk a röplabdában,a kézilabdában vagy a kosárlabdában, hogy csak hármat említsek?

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont 2018. jún. 15. 21:10 Privát üzenet
#3 kutya se nézi egyiket sem. Focit pedig az egész emberiség imádja.

A válasz 4%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont 2018. jún. 15. 21:19 Privát üzenet
I. Ferenc József nevű felhasználó válasza:

Lófaxt lenne jó ötlet.

#3 +1

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont 2018. jún. 15. 21:19 Privát üzenet
I. Ferenc József nevű felhasználó válasza:

4#

És? Nem csapatmunka? Ráadásul ezeknél még fontosabb is a csapat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont 2018. jún. 15. 21:20 Privát üzenet
Világ életemben rühelltem a focit. Középiskolában meg olyan volt a tornatanár, hogy kidobta a labdát a szertárból aztán eltűnt. Az osztály 8

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont 2018. jún. 15. 21:23 Privát üzenet

folytatás..

Az osztály 80%-a focizott a többiek meg kitaláltak valami más mozgásformát. Kondi, röplabda stb. De akkor mire való volt a tesitanár.

Szóval szerintem nincs értelme a kötelező focinak. Olyan mint a kötelező orosz tanulás volt,

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont 2018. jún. 15. 21:25 Privát üzenet
Nekem volt egy focimániás tesitanárom. Év végére lett is vagy 20 egyesem. Focira gondolok, a hajam szála is égnek áll. Annyira erőltette, sikeresen megutáltam egy életre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont 2018. jún. 15. 21:27 Privát üzenet
Nem azt kéne bevezetni az iskolába, hogy írni olvasni tudjanak nagyjából nyócadikra, mert fele általánosiskolás analfabéta? A foci az meg jön ahogy Maradonánál, vagy Ronaldinnyonál...hiába tanítod focizni ezt a sok analfabéta hülyegyereket, semmi értelme...

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont 2018. jún. 15. 21:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gránitszilárdságú alaptörvény módosítással mivel sújtanak még bennünket? Már nincs benne a kötelező nyugdíj, tb ellátás és semmi amitől civilizált embernek érezheti magát valaki.
Mit gondolnátok arról, ha az EU posztszovjet tagállamaiban az emissziós normák mintájára kötelező béremelést írnának elő?
Fideszes szavazók! Kitartanátok a kormány mellett ha nem sikerül megakadályozni a kötelező kvótarendszert?
Mikor sok a választási visszaélés tovább megtartják a jegyzőkönyveket és a szavazólapokat mint ahogy kötelező lenne?
Nálunk azért kötelező az érettségihez 50 óra közmunka mert munkaalapú társadalom van?
Vajon a Jobbik bevezetné a kötelező katonaságot? Rendőrállamot hoznának létre?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!