Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyaroknak mennyi az átlag...

A magyaroknak mennyi az átlag IQ-ja? Van erről valami kimutatás?

Figyelt kérdés
Főleg a Fidesz szavazóké érdekelne ha van ilyen..:)

2018. jún. 15. 22:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
30%
98 mint kb minden országnak fidesz szavazoknak 98
2018. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
33%
szerintem fideszeseknek 30-40, mszp-dk-soknak 15-20, mai jobbikosoknak 50-60, és még talán nekik a legmagasabb...
2018. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
43%

Nem nálunk a legmagasabb az IQ értéke:


[link]


Sajnos a Németh Szilárdok, meg a Semjének (és a hozzá hasonló Fideszesek) nagyon lerontják a számainkat...

2018. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
53%

"Ezt üzenem annak a fidesz szavazónak,aki a 138-as IQ-jával és a doktorijával dicsekedett!"


Én, veled ellentétben, a kérdésre válaszoltam. Sajnálom, ha benned a puszta tények kényelmetlen érzéseket keltettek.:-)

2018. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
19%

#26

Hagyd.

Neki ha tényeket írsz le és azok nem egyeznek az elképzeléseivel, akkor az dicsekvés - más tmában fideszpropaganda.

Ellenben azt, hogy minden bizonyíték, alap nélkül leírja a saját teóriáját, azt el kell fogadnunk valóságként, mert ha nem tesszük, akkor fideszbérencek, birkák stb. vagyunk akik agymosottak. Ja, meg elavult nézetűek.

Kitalálták, hogy csakis azért veszíthettek mert a fidszesek és aki a fideszre szavazott, azok ostobák, tanulatlanok, bunkók - mert csak ennyit tudnak felfogni ők maguk a vereségből, hogy a fidesz hibája. Ha kicsit is elfogadnák, hogy az embereknek meg van a saját döntési képességük és nem csak mellettük dönthetnek többen, mint 1994-ben, 2002-be, 2006-ban, hanem ellenkezőleg is, akkor el kellene gondolkodniuk azon, hogy talán nem a fidesz hibája a vereség, hanem az övék.

de nem baj.

Minél többet hangoztatják az ilyen véleményeiket, annál kevesebben akarnak majd hozzájuk tartozni, rájuk szavazni.

2018. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy kutató, akinek a szervezete Nobel-díjat kapott, neki csak akkor esett le, hogy a Fidesz picit rossz, mikor az betámadta az intézményt, ahol tanított (CEU)... Ennyit a magas IQ-júakról. Ők sem sokkal okosabbak, a politikában szerintem 98% meglehetősen buta. Mondjuk ők most jobban élnek, mint régen, ezért arra szavaznak, aki most van... (A térségben sokkal gyorsabban fejlődnek...) Megvédenek a migránsoktól... (a legtöbbet telepítik be a térségben, amúgy nemigen akarnak idejönni.) Ennél egy picit komplexebben kellene látni, és úgy kellene dönteni.
2018. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
82%

26-os: beszélsz itt össze-vissza az állítólagos IQ-dal, meg a doktoriddal... csúsztatsz ezerrel, így elhiszem hogy fidióta vagy!

A konkrét kérdés az volt hogy: a magyaroknak mennyi az átlag IQ-ja.

Erre te beírod: "Az enyém 138. Doktori címem van és Fidesz-szavazó vagyok. Van még kérdésed?"

Ha neked 138 lenne az IQ-d, akkor nem esne nehezedre egy kérdést értelmezni!

A lőtéri kutyát nem érdekli hogy te mit állítasz magadról, hogy doktor vagy-e vagy (villany) pásztor.

Mivel elég értetlen és gőgös vagy, így hihető hogy Orbán-nyalóka vagy...

2018. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
81%
Engem az érdekelne hogy melyik politikai oldal hazudik többet. Mert mindegyik oldal eléggé igyekszik ebben első lenni. Ez valamiféle presztízskérdés?
2018. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
60%
A magyaroké rendkívül magos, csak a fidesz szavazók leroncsák az átlagot.
2018. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
16%
Magasabb összességében mint a balsiliberósoké ha az országos magyar átlagot nézzük. Most már mehettek ki vissza köpködni! :P
2018. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!