Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok szemében miért...

A liberálisok szemében miért nagyobb bűn Orbánt lecigányozni, mint a halálát kívánni neki és a családjának?

Figyelt kérdés

Én Fideszes vagyok, és többször hangot is adtam ennek itt a gyakorin (szidtak is emiatt elégszer). De észrevettem, hogy a liberálisok a legdurvább, leggusztustalanabb módon ha a halálát kívánják Orbánnak, akkor felpontozzák egymást. De ha akár egy valaki is lecigányozza, azt rögtön lepontozzák és töröltetik. Miért? Miért tekintik a legdurvább beszólásokat, és kivégzéseket kisebb bűnnek, mint ha egy népcsoporthoz társítjuk?


Így képzelem el a beszélgetést:


-Liberális: Orbán DÖGÖLJÖN MEG! UTÁLOM, egy hazug mocskos tolvaj!

-Más valaki: És még cigány is.

-Liberális: Hogy beszélhetsz így róla? Nem szégyelled magad?


2018. jún. 16. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Mert védik a kis kedvenceiket. Mondjuk Orbán is. Legalább van valami közös bennük.
2018. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert O. kártékony az országra nézve, tehát jobb lenne, ha nem lenne. A cigányozásnak nincs köze O-hoz, nem konkrétan az ő lecigányozása a baj, hanem emberek népcsoport alapján történő elítélése.
2018. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem az ítéli el legjobban a cigányokat, aki magát a "cigány" szót is sértésnek tekinti? Ha nem ítélné el a cigányokat, nem tekintené sértésnek!
2018. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Képzeld el ha Orbán muszlim transfesztita volna, na akkor kapnának agyfszt a liberálisok
2018. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem mindegy, mi van a liberálisok szemében? Nem számítanak!
2018. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ki a liberális egy anoiím oldalon! Vagy mindenki az szerinted, aki nem nyalja Orbán fenekét?
2018. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát én ilyennel még nem találjoztam, de lehet azért mert Orbánt lecigányozni sértő a cigányokra nézve.
2018. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%

Mert a libsiknek csak addig tart az egyenjogúság és a szólásszabadság amíg az ő érdeküket kívánja.


Ha ellentmondasz nekik, akkor már nyugodtan cigányozhatnak, nácizhatnak, antiszemitázhatnak, himsovinisztázhatnak, mivel ők a libsik és nekik alanyi jogon igazuk van, mert az elfogadás mindenek előtt.


Kalap úrtól idéznék egy ékeset: "Pokolra jutsz, pokolra jutsz és megdöglesz!"


minden kedves libsinek.

2018. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 Hiba a South Parkból idézni, az a ti fajtátokat is utálja.
2018. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

# 9


Tehát te elismered, hogy egy liberális anarchista patkány vagy? Valóban? Tudsz róla, hogy ezzel az üzenettel elismerted ezt a - már - TÉNYT?


És miért jó ez neked? Miért jó beengedni a migránsokat, hogy megerőszakolják anyukádat az istállóban? Miért akarjátok Európa vesztét?

2018. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!