Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hord Orbán Viktor...

Miért hord Orbán Viktor golyóálló mellényt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 19:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
10%
miből gondolod hogy hord?
2018. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
17%
Talán azért mert Miniszterelnök?
2018. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Rengeteg a fotó:


[link]

2018. jún. 21. 19:30
 4/47 anonim ***** válasza:
85%

"miből gondolod hogy hord?"


Szokott, nyilvános beszédeinél mindíg van rajta ha megnézed a zakóját akkor kifejezetten látható hogy visel valamit

2018. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
25%

Nem kellene?

Ilyen "finom, kulturált" ellenzék mellett a helyében én még rohamsisakot is felvennék. Csak itt milyen fenyegetéseket lehet olvasni, míg nem törlik!

Gyurcsánynak nem kellett golyóálló mellény - na nem azért, mert olyan tökös csávó - hanem másmilyen ellenzékkel kellett szembenéznie.

2018. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
31%

Igen xD egy olyan ellenzékkel ami autót gyujtogatott, meg vandálkodott jobbra balra.


Be ne beszéld már nekem hogy a jobboldal a kevésbé agressziv. Ez olyan mint azt állitani hogy a macska karmol ezért inkább ölelgetek skorpiót.

2018. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Az ellenzéki szavazók kulturáltak, még túl bambák is. Még Donald Trump sem visel, ő meg igen? Inkább valami nagyon nyomja a lelkiismeretét, tisztában van vele mit művel Magyarországgal, nem gondoljátok?
2018. jún. 21. 20:00
 8/47 anonim ***** válasza:
54%
Nagyonis tisztaban van vele hogy epp tonkretesz egy orszagot. Szerintem mar erzi a veget. Ugy fogja vegezni mint Chauchesko.
2018. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
76%
Fel, hogy valaki rateszi a voksat a tavcsovessel.
2018. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
48%

"Az ellenzéki szavazók kulturáltak, még túl bambák is"


XDD


nem tudom miért toltál be ekkora bullshit-et? :D

kb az összes netes platformon (meg úgy a való életben is) az ellenzékik valami iszonyat fröccsös paraszt módjára "bontakoznak ki"

lekezelő és lenéző, magukat felsőbbrendűnek titulálónak állítják be :)

2018. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!