Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne felszámolni a...

Hogyan lehetne felszámolni a Hős utcát?

Figyelt kérdés

Nyílván a legegyszerűbb megoldás az lenne ha mindenkit megölnének és ledózerolnának mindent, de ez nem reális.


Milyen módszerekkel próbálkozhatnak és eddig mért nem számolták fel?


Tudom, hogy renteget rossz környék van, de ez egy olyan hírnevű környék, amiről még a Budapesttől 100kmre élő nagymama is tudja, hogy el kell kerülni. Eddig mért nem tettek semmit sem?



2018. jún. 21. 22:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Fel lehetne számolni, csak az a baj hogy valahol máshol meg kialakulna helyette szintén egy ilyen hely.

https://www.youtube.com/watch?v=Ihj6NMlKjBI

Például a szocializmusban is felszámolták a fővárosban a tudod melyik problémás réteget. Mi lett az eredménye? Hát az hogy fogalom lett helyette Észak-Kelet Magyarország, Borsod meg a többi ahova költöztették.

Hogy lehetne elérni hogy senki se legyen drogos és számlákat nem fizető munkanélküli? Hát a korrupció teljes felszámolásával és értelme legyen a tisztességes munkának, ne pedig csalásból lehessen milliárdossá válni. Fejétől bűzlik a hal, vagyis fent kell tisztogatni és akkor lent is tiszta lesz minden.

2018. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%

'de akkor a libsik vonyítanának'


Köhm, azok neoliberálisok..

2018. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

'mint láthatjuk első lépés a vonyítók felszámolása lenne


volt időszak mikor megtörtént, de most a vonyítók diktálnak...


de a történelem ciklikus'


Remélem, nem diktatúra bevezetését tervezed.

2018. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell felszámolni? Most mindenki tudja, hogy kerülni kell azt a környéket, ha felszámolják az ottani elemek csak átmennek egy másik helyre.
2018. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Van egy szép kerítésünk. Na a lakókat annak másik oldalára kell helyezni.
2018. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Az már 50 éve is cinkes környék volt, emlékszem.

Jogállam - még '88-ban mondta egy öreg ügyvéd, lecseszve, hogy miféle marhaságokért tüntetünk - "a jogállam, te hülyegyerek azt jelenti, hogy a gazember kap 3 lépés előnyt".

A lakások felét eladta nekik az önkormányzat 10-15 éve, másik fele bérlakás. A magántulajdont meg nem lehet csak úgy ledózerolni.

Meg persze a széttelepítésük segít valamennyit, de ahova mennek, ott megint gócpontok lehetnek.

Itt viszont más jó másfél kilométeres körre terjed ki a hatásuk. A lányaimat el is tiltottam már az 1-es villamostól.

De fog menni, az Illatos úti gettót is felszámolták egyszer csak, az is sokáig tartott.

2018. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
legjobb hely
2018. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél egy zsák sót, és vesd be sóval. A rómaiak is azt csinálták Karthágóval, tuti bevált módszer.
2018. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

"...még '88-ban mondta egy öreg ügyvéd, lecseszve, hogy miféle marhaságokért tüntetünk - "a jogállam, te hülyegyerek azt jelenti, hogy a gazember kap 3 lépés előnyt".


Okos ügyvéd volt, én akkor csak kereken 20 voltam mégis ugyanígy láttam. A diktatúra ledöntésével többé senkit sem vittek Szibériába. Éltek is ezzel a lehetőséggel azok akik milliárdokat loptak össze. Hisz még csak börtönbe se került közülük senki a jogállamunkban.

De még a TSZ-be bevert egykori gazda apám is hasonlókat mondott amikor azt mondtam neki hogy maradjon otthon és megélünk a háztájiból is kolhoz nélkül. Azt mondta hogy ma a rendezett szocializmusban valóban megélnél otthon. De ha megszűnne a szocializmus akkor a gazemberek ki fognak szorítani az üzleti életből, te meg tisztességesként szegény ember fogsz lenni. Az ördögbe is, igaza volt.

2018. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
válaszolok a kérdésre: Kalasnyikovval.
2018. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!