Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor milyen szakrendel...

Orbán Viktor milyen szakrendelésre ment, amikor mindenki előtt bement?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 10:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%

Kórházi, átlagos belgyógyászati szakrendelésre. És azért ment be mindenki előtt, mert előre engedték, ezt külön meg is kérdezte, hogy mehetne-e.


Orbán ide, vagy oda, egy miniszterelnöknek minden perce be van táblázva egy nap. Rendelés után közvetlenül indult találkozni a Szlovák miniszterelnökkel

2018. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%

"ezt külön meg is kérdezte, hogy mehetne-e."


És volt valós választásuk a várakozóknak? Mi történt volna, ha azt mondják, nem?


"egy miniszterelnöknek minden perce be van táblázva egy nap."


Meglepő, de minden dolgozó embernek be van táblázva a napja. Mi lenne ha odamennék a rendelőbe, hogy bocs nekem 10-kor meetingem van, engedjenek már előre?

2018. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
73%
Soron kívül csak a Grazi pszichiátriai rendeléseken fogadták.
2018. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 EagleHUN ***** válasza:
69%

#2 -nek teljesen igaza van.

Mi lett volna ha valaki azt mondja nem?

Valószínű akkor is bemegy.

Az illetőt meg megvizsgálja még aznap az adóhatóság vagy valamilyen más szerv...

2018. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Azt ki kérdezte miért ment be mindenki előtt? :D

Engem csak az érdekelt, hogy mire ment. De köszi

2018. jún. 27. 11:43
 6/30 A kérdező kommentje:

Egyébként meg abban egyetértek, hogy egy miniszterelnöknek nem kell kivárnia a sort. Hogy hasonlíthatod más emberek idejét az államfővel? :D Elég vicces.


Amúgy jobbikra szavaztam, mielőtt valaki lehurrogna, hogy Orbánista vagyok. De azért ne legyünk már elvakultak. :D

2018. jún. 27. 11:45
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Hát én lehet odabőktem volna neki, miniszterelnök ide vagy oda, hogy "tépjél számot tezsvírem!" Semmivel nem több, mint én vagy bárki más. Sőt! Egy ingyenélő tulok, aki a saját hobbijára b@$$za el az én adóforintjaimat is. Ja, és az egészségügyet meg le se szarja. Hát kedves Viktor tezsvír, edd meg amit főztél b@$zd mrg, és üld ki szépen a sort, ahogy a Mari néni, a Józsi bácsi, meg ahogy én is (hozzá tenném, hogy nekem anno a SÜRGŐSSÉGIN kellett várnom több mint egy órát, közúti baleset után, a sürgősségin bakker)

Bár, fő az udvariasság, így leget, hogy az alábbi mondat hagyta volna el a számat:

"Hát a mélyen tisztelt drága miniszterelnök úr meg mégis mi a büdös lóf@$zt képzel magáról...?"

2018. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16%

# 2


a te meetinged sztem senkit nem érdekel. Egy miniszterelnöknek meg kell adni annyi előjogot, hogy mindneki előtt legyen, hisz ő intézi az ország ügyeit, és ő képvisel téged a nagyvilágban.


Ezt most átlagosságban mondom. Lehet lázadozni, de ez csak a tipikus gyökér magyar mentalitás. Nem lealacsonyodás, és nem megalázottság elismerni, hogy az ország vezetője kicsit előrébb való mint te..

2018. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Kellett volna mondani neki, hogy "nem maga a Soros". :D
2018. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Kifogyott a Rivotril és sürgősen kellett az újabb adag. :D
2018. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!