Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kicsit ellentmondásos az,...

Nem kicsit ellentmondásos az, hogy a legtöbben támogatják a kormány migránspolitikáját de mégis hülyeségnek tartják a sorosozást?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3


Úgy tűnik ez most nem jött be....

2018. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
? Soros lenne a migráns?
2018. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért kéne majmolni minden szavát az aktuális kormánynak?

Van, amiben azonos álláspontot képviselnek, míg másban teljesen ellentétes. Az emberek tudnak gondolkodni, maguk is el tudják dönthetik mit akarnak!

2018. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem, az embertelen migránspolitikát elég kevesen támogatják.
2018. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem érzem ellentmondásosnak - egyébként ilyen vagyok én is.

Nos, a migránsokat én se akarom beereszteni, de hülyeségnek tartom, hogy az egész világot, az EU-t, sőt az ENSz-t is egyetlen ember irányítja. Hiába van mégoly sok pénze és kapcsolata Soros Györgynek, ez nem így megy. Ha Juncker vagy Merkel vagy Macron mond valamit ezügyben, az az ő döntésük, azért őket kell szidni, nem mást. Felnőtt emberek, felelős pozícióban vannak, nehogy már azzal intézzük el az egészet, hogy Soros megmondta nekik, mit csináljanak.

Ha pl. a kötelező migráns-elosztási kvóta bevezetéséről beszélünk, ez EU-s döntés kérdése. Tehát csak EU-s, vezető pozícióban levő politikusra haragudhatok, ha véleményemmel ellentétes döntés születik. Sorosnak semmiféle tisztsége nincs az EU-ban.

Sőt, én bizonyos értelemben tisztelem Sorost (noha teljesen másképp gondolkodom), mert tiszteletet érdemel, hogy nyíltan felvállalja a véleményét, és pénzét, fáradságát nem kímélve próbál meggyőzni róla másokat. Most ehhez képest Orbán szidja Sorost meg az EU migránspolitikáját, aztán csinál letelepedési kötvényt, meg beenged egy csomó "oltalmazottat" (ami a "migráns" szó álcázása az itthoni fidesz-birkák számára). És persze a letel. kötvényből a haverjai ismét jól járnak. :DDD

Szóval ehhez képest egy más véleményen levő, de azt nyíltan felvállaló embert jobban tisztelek.

2018. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

A tömeges, ellenőrizetlen bevándorlást kevés ember szereti, de nincs, illetve


senki se mutatott bizonyítékot arról, hogy Soros állna az egész mögött. Nem tudni ki mozgatja a szálakat, lehet az oroszok, Soros, svédek vagy emberkereskedők:


menjél Európába, a segélyedből meg adjál az emberkereskedőknek.


Mondanám, hogy titkos muszlim invázió, de ugye USA-ba is van hasonló jellegű bevándorlás, nem muszlimokkal.


Továbbá: Soros eredetileg sokat tett azért, hogy egyáltalán legyen, megtanuljuk a demokráciát, halljunk szabadságjogokról.


Soros terv: x millió, y százezer menekültet kell befogadnunk: rossz, félreérthető fogalmazás, nem befogadni, behozni, hanem elhelyezni, kezelni, felkészülni a kezelésükre.

2018. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Én támogatom a kormány migránspolitikáját, de t.köm kivan a sorosozással. Annak ellenére, hogy saját jogán utáltam, már azelőtt, hogy a sorosozás elkezdődött volna pár éve. Nincs itt semmi ellentmondás.

A sorosozásnak nem a tartalma a hazugság, hanem a formája, és az intenzitása az idegesítő.

2018. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!