Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mit gondoltok...

Jobbikosok, mit gondoltok arról, hogy a Jobbik már nyíltan együttműködik a Fidesszel?

Figyelt kérdés

A büntetésre szánt adományaitok elherdálása nagyon Fideszre jellemző viselkedés, de a Stop Soros és azon belül a gyülekezési jog csorbításának és a közigazgatási bíróságok létrehozásának megszavazása is megdöbbentő. Ha hozzávesszük, hogy nekik köszönhetően oszlik meg úgy az ellenzék, hogy a többségi akarat ellenére is leválthatatlan a Fidesz 2014-ben és 2018-ban akkor ez elég rosszul mutat.

Csalódtatok vagy változatlan a támogatásotok az irányukba?


2018. jún. 28. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Politikában nem rasszista elveket kell vallani: ez narancssárga / sötétvörös / hófehér, sosem értek vele egyet és nem is fogok vele soha együttműködni.


Ha képes egy párt a konszenzusra, vagy akár a kompromisszumra, az azt jelenti, hogy fontosabb neki az, hogy csináljon valamit, mint hogy romboló módon mindennek csak ellentmondjon.


A jobbikot talán a legproaktívabbnak tartom az összes közül. Így egyáltalán nem zavar, ha együttműködik bármelyik másik párttal.

2018. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

"A büntetésre szánt adományaitok elherdálása" Erre szeretnék egy megbízható forrást. (Múltkor facen egy origos hírt kaptam. No comment...)

A Stop Sorost pedig azért szavazták meg, hogy ne hasson a szavazók egy részére a propaganda... De gyakorlati vonatkozása úgy sincs, a Stop Soros is csak a show része

2018. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Most mit mondjak, nem tetszik egyik sem nyilván, főleg a STOP Soros egyhúronpendülés, meglepődtem azon, hogy a Jobbik ezt megszavazta, de akkor kire szavazzak. Egyre inkább arra jutok, hogy senkire.
2018. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

2-es, ez megfelel?

[link]

[link]


... de van még egy valaggal, ha érdekel, neked is van lehetőséged megkeresni!

2018. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egy valóban jobbikos tökéletesen tisztában van az üggyel linkek nélkül is. Meg amúgy is.....Google :).
2018. jún. 28. 20:17
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
"a többségi akarat ellenére is leválthatatlan a Fidesz " en nem tudok olyan nepszavzasrol, ahol az lett volna a kerdes, hogy ön leszeretne-e valtani a fideszt?
2018. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Egyebektn meg nem tudom, hogy mit csodakozol azon, hogy egy szelsöjobboldali part, bizonyos ügyekben együttszavaz a jobboldali kormannyal
2018. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy régi jobbikost ez nem zavar. A Jobbik dolga az (lett volna), hogy támogassa a kormányt annak helyes döntéseiben (mert sok ilyen van), de legyen résen, és támadja, amikor az szükséges.


A Jobbikhoz pont a Fidesz áll(na) legközelebb a többi párt közül. Ajánlom figyelmedbe a 2006 - os választási kampány egyes elemeit.


Már a "békebeli" Jobbikra gondolok, nem a cuki cuncimókusora.

2018. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Én az miatt csalódtam bennük inkább ahogy a ballibekhez is próbáltak dörgölőzni.


Ez, hogy most megszavazták csak próbálkozás a részükről, hogy hátha nem vesztenek több szavazót. De nem kizárható, hogy a két szék közül majd a földre esnek.

2018. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Na én pont emiatt nem szavaztam a Jobbikra, mert úgy voltam vele, hogy mi lesz ha a választáson bukta lesz, politikai fordulat lesz náluk és akkor ismét nácizás, zsidózás jön el. Sok ostoba persze beszopta.
2018. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!