Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók még mindig...

A fidesz szavazók még mindig vevők erre?

Figyelt kérdés

Foci vb miatt képtelen vagyok az állami propaganda M4et nézni. Az összes meccs félidejénél jön az egy perces "híradó": Soros, migráns, soros, brüsszel, a kormány megvédi a magyarokat, ,soros, migráns, stb. Ez megy már 3 éve...

Erre izgulnak a hívők hogy a melóból hazatérve lehet egy kicsit migránst gyűlölni?

Ez már beteges, Goebbels megirígyelhetné! :D



2018. júl. 1. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem már egyik fülemen be, másikon ki.
2018. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem ajánlod fel a fizetésed felét egy migránsnak és fogadd be a házadba hogy megmutasd mindenkinek de főleg orbánnak
2018. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

2-es! Nem zavar, hogy egy migráns sem akar Magyarországra jönni és itt maradni? De ha akarnának, a propaganda nem állítaná meg őket.

Kérdező: sokan még mindig vevők erre, mert szeretnek rettegni. ( Nem csak a Fideszesek)

2018. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Igen nem akar csakhogy az eu szét akarja osztani őket. Vagyis mi is kapunk belőlük.


nem zavar hogy nem tudod miről beszélsz ?

2018. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

#4 csakhogy nem akarja szét osztani őket.

Nem zavar, hogy eget rengetően sötét vagy, és semmiről nem tudsz, csak a kúrmányzati fake news-ról?

2018. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

"csakhogy nem akarja szét osztani őket"


Ha most feltenném kérdésnek, hogy a liberálisok miért állítják azt, hogy az EU nem akarja szétosztani a migránsokat? Akkor az lenne a válasz, hogy miért hazudok, mert nem állítanak ilyet. Akkor te miért állítasz ilyet?

2018. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

#6 feltenném azt a kérdést, hogy az agyhalott komcsik, miért állítják, hogy az EU szét akarja osztani a migráncsokat, amikor pár napja már az ötletet is végleg elvetették.

Ja, de tudom. A kommunistáknak mindig kell valami ellenség amitől rettegnie kell a népnek, és általában ki is találnak valami képzelt ellenséget.


Mellesleg én nem vagyxok liberális, szerintem '89-ben szép véresen le kellett volna vadászni az összes komcsit, ami nem túl liberális... de még mindig meg lehet tenni, csak most naranccsbőrbe bújtak ;)


"A halott komcsi a jó komcsi" //ismeretlen bölcs

2018. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
"Nem zavar, hogy egy migráns sem akar Magyarországra jönni és itt maradni?" Par honapja meg titokban befogadott több ezer meg tizezer migransrol harsogtatok, qkkor most mi van?
2018. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
#8 mi van velük? Ők sem maradtak itt, csak itt kaphattak pénzért jogot, hogy szabadon mozoghassanak az eu-ban... A naaaaagy migráncsvédő kúrmánytól :)
2018. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Na igen, legalabb a sportközvetíteseket hagyhatnak nyugodtan, politikamentesen vegignezni.
2018. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!