Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Judith Sargentininek nincsen diplomája?

Figyelt kérdés

Tehát a kedves hölgyemény úgy elemezte a magyar jogállamiság helyzetét, hogy voltaképp nem is ért hozzá, mert nemhogy jogi, hanem semmilyen diplomája nincs...


Ehhez mit szólnak a legnagyobb liberálisok?



2018. júl. 3. 23:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
28%
Vicc
2018. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
39%

Tele van "ilyenekkel"

Brüsszel

2018. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
70%
Aki látta a Tomcates videót ( [link] annak ez semmi egy semleges információn kívül. Bár nem tudom honnan veszed ezt az infót (nem is érdekel), de ettől függetlenül lényegesen intelligensebb mint a kormánypártiak döntő többsége... Nem mintha ismerném a csajt, de azt viszont tudom, hogy tud mondani három összefüggő mondatot (Németh Szilárddal és Kósa Lajossal ellentétben)...
2018. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
29%

A diplomàs hölgyek,urak,úgy döntenek a termőföldekről,hogy nem is èrtenek hozzà.

Azt sem tudjàk,hogy nèz ki egy àsó,de okoskodni azt tudnak,hogyan kell földet nűvelni.


Nem könyvből kell dirigàlni,hanem kegyen ott ès csinàlja.

2018. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
54%

"Aki látta a Tomcates videót ( [link] ) annak ez semmi egy semleges információn kívül."


Én jót nevettem ezen. Eléggé szánalmas főleg a kommentek, miért van az, hogy csak az idősek kérhetik számon a fiatalabbakat és visszafelé nem. Az időseket is számon lehetne kérni, hogy micsoda steam, e-sport vagy egy egyszerű Excel függvényre.


Kérdező nem értem ezen mit kell csodálkozni. Magyarország akár a legnagyobb városok polgármestere, sőt miniszter is lehet az ember diploma nélkül.

2018. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
65%
Engem liberálisként nem nagyon érdekel Judith Sargentini. Ne vetísd ki a saját megszállottságodat másokra. Az se érdekelne, ha 3 doktorija lenne, az se érdekelne, ha nem végezte volna el a 8 osztályt. Mert egyáltalán nem érdekel. Garantálom, hogy a liberálisok többségét hasonlóképp nem érdekli. Titeket érdekel, méghozzá azért, mert a Fidesz propaganda gépezete azt parancsolta, hogy érdekeljen.
2018. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
14%

Ó, hát ezért fizetik hogy ezt csinálja.

Szerintem egy értelmes, felelősségtudatos diplomás ember nem is vállalná ezt a szerepet.

2018. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
42%
Attól még lehetne józan esze. Ez a szerepe, ezért fizetik, ha alávaló ember, akkor három dimplomaval is az.
2018. júl. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
51%
Jobban ért hozzá, mint ti.
2018. júl. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
35%
Semmit, nem igazán releváns. Viszont az a liberális hazugságáradat, ami felböffen a szájából, az eléggé tenyérbemászó.
2018. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!