Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen nyelvvizsgája, (idegen)...

Milyen nyelvvizsgája, (idegen) nyelvtudása van Orbán Viktornak? Van egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem találtam semmit az életrajzában, hogy lenne nyelvvizsgája, de "beszél" valamit angolul. Vajon milyen szintű lehet ez a tudás, és esetleg nem-e lapul egy nyelvvizsga a hátsó zsebében?

2018. júl. 4. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Kérdezd meg tőle! Más nem majd a fanatikusai talán segíteni fognak keresni neked, miután megtalálod a "teferid" szakdogáját. ;)
2018. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Ha eddig nem tűnt fel neked, akkor most szólok, hogy angolul nagyon jól beszél - mivel az eu intézményében, az Európai Néppártban sokáig vezető pozíciót töltött be és még fiatalon, 2000 előtt a Liberális Internacionálé alelnöke is volt. Tanult egy rövid ideig külföldön, Oxfordban is. De mindezeket a wikipédián te is láthattad volna. Márpedig ezek angol nyelvtudás nélkül nem mennek.

Ahogyan hallhattad volna nemzetközi sajtótájékoztatóin is és máshol is bőven angolul beszélni.

Emellett a rendszerváltás előtt járta az iskoláit, tehát tanult oroszul is biztosan, mindenkinek kötelező volt.

Egyéb kérdés?

2018. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Iz deere eni kvescsön?
2018. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!

Ez ez eddig rendben van.

De akkor ezen a videón miért beszél ennyire rosszul?

https://www.youtube.com/watch?v=hMp_cMQMfuE


Állítom neked, hogy egy 14 éves gyerek aki középfokú nyelvvizsgát tett (természetesen magyar állampolgár, nem anyanyelvi brit), jobban beszélne, mint a mi Istenünk. De nem ez az első ilyen gázos videója Viktor bácsinak. Ezért nem értem. Ha ilyen jó angolból, ahogy mondod, akkor hogy képes ilyen borzalmasan helytelenül beszélni?!

2018. júl. 4. 11:54
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
angolul folyékonyan beszél de ezt a 89 ezer felszólalás alapján magad is láthattad ha ilyen szinten beszélne minden magyar nem lenne gond a nyelvvel szeretnék megtanulni csak ilyen szinten
2018. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

Ennek az az oka Kérdező, hogy nem lehet mindenki olyan okos, kedves szép, nemeslelkű, bölcs, zseni, mint Te, Ó kérdezők Gyöngye!

Ha leereszkedsz hozzánk elárulod, miért a Politika-Magyar politika helyre tetted ezt a nemes, bölcs, lényegretörő és mélyreszántó kérdést?

2018. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6-os hozzászóló!


Aki folyékonyan beszél angolul, az nem vét ilyen brutális hibákat, ráadásul ez kb alapfokú angol, amit a videóban is megnézhettél. Az angol nyelvtant már B1-es, vagy még A1-A2-es szinten is illik/kell tudni!

2018. júl. 4. 12:07
 8/20 A kérdező kommentje:

7-es:


Senki nem mondta, hogy én olyan nagyon okos vagyok. De nem is vagyok az ország első embere, meg az Európai Néppárt alelnöke, és Oxfordban sem tanultam Soros pénzén. Szóval a magamfajta átlag embereknél ezt az angol szinten el lehetne nézni, de egy ilyen kaliberű "embernél" már bocs! De Vida Ildikót is mondhattam volna, ex-NAV elnökként. Tőlünk lassan egy takarító álláshoz is kérnek nyelvtudást belföldön. Viktor barátunkat meg egy kisiskolás diák is lenyomja nyelvtudásban? Ez itt a nagy kérdés.


És, hogy miért a politika részben tettem ki a kérdést?

Gondolkodtam, hogy ez politika, vagy inkább nyelvtanulás kérdés. De mivel Orbán Viktorról van szó, ezért picit talán közelebb áll a politikához. Főleg amiatt is, mert ők csináltak belőle politikai kérdést. Lásd: Csak az kaphat 2020-tól diplomát, akinek legalább B2-es nyelvvizsgája van. Akkor ez így érdekes lenne Dr. Orbán Viktornak nem igaz?

2018. júl. 4. 12:12
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Jaj, szerintem te megtaláltad ezt a videót és most próbálod magad előadni.

Közben meg segg hülye vagy az angolhoz.

Bárkiről lehetne ilyen videót csinálni, kész röhej, hogy a thinket szándékosan csapnak fordítják meg a többi.

2018. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok benne biztos, de nekem úgy rémlik, hogy az oxfordi tanuláshoz kell nyelvvizsga. Ráadásul a brit állami.
2018. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!