Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális beállítottságú...

Liberális beállítottságú emberrel sikerült már érveken alapuló vitát folytatnod?

Figyelt kérdés
A kérdést azért tettem fel, hogy megtudjam más is így van ezzel vagy csak én nem beszélgettem elég sok liberálissal?

2018. júl. 5. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de fideszessel sem sikerült még érveken alapuló vitát folytatni ebben az országban.
2018. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Megválogatom kivel állok szóba.
2018. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, sikerült, sőt, nekem meg fideszessel is, csak jóval kevesebbel.
2018. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem eddig konzervativ emberrel nem sikerült értelmes, szofisztikált vitát fojtatnom :/
2018. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

azt nem írtad, hogy minimum milyen IQ szintű emberekről van szó?

mert a neten jelen lévő fotelharcosok szerintem a legalja a liberális ideológia képviselőinek.

iszonyat ostobák és beszűkültek, az a tipikus proli jelenség.

élőben azért egy intelligens liberálissal simán el lehet vitatkozni.

2018. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2018. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem, mert a liberálisok támogatják a b**ikat.
2018. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Már bocs,de ha már érvekről beszélünk,szerintem pontosan a konzervatív emberek nem nagyon szeretnek érvelni,hanem ragaszkodnak a jól bevált,ősi dolgokhoz.

Tehát sokkal nehezebb őket kimozdítani a komforzónájukból,hogy bármiről is vitázzanak.


A legtöbben olyan,hogy azért jó,mert csak,mert régen is úgy volt,meg jó az,ahogy van.

Kb ennyi az érvrendszerük.


A liberális emberek sokkal nyitottabban látják a világot,és mernek kilépni a jól megszokott sablonokból.

2018. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkivel tudok beszélgetni, aki hajlandó rá.

A hitszónok más eset

2018. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

"A liberális emberek sokkal nyitottabban látják a világot,és mernek kilépni a jól megszokott sablonokból."


Fordítva, aki nyitott szemléletű abból lesz a liberális(abb).

Egy bizonyos tájékozottsági szint elérése után, ha az gondolkodással is párosul mindenki elkezd "belibsisedni". Azonban nem kellene kitalálni, hogy létezik egy ilyen csoport, hogy "a konzervatívok" mert ma ők például nálunk épp úgy nem léteznek, mint a nyugati értelemben vett liberálisok sem.

2018. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!