Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik az országot is úgy...

A Jobbik az országot is úgy vinné csődbe, ahogy saját magát?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 9. 17:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
62%
Én egy kutyamenhelyet sem bíznék rájuk, sajnálom.
2018. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
47%
Azért érdekes hogy az ÁSZ minden ellenzéki pártot megbüntetett, a legerősebb ellenzéki pártot a legnagyobb összegre, de a Fidesznél persze mindent rendben találtak.
2018. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
60%
Van tudomásod hasonló nagyságrendű ügyről a Fidesz táján? Ne habozz nyilvánosságra hozni.
2018. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
#2-3: Csak van valami oka, hogy mostanában minden második ember elhagyja a pártot.
2018. júl. 9. 17:57
 5/44 anonim ***** válasza:
57%
Még egy 20 kilós agydaganatot sem bíznék a Jobbikra. Vona szájából ömlik a szennyvíz!
2018. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
32%

#3: A Fidesz olcsóbban vett plakáthelyeket, mint a Jobbik, de az gondolom nem gyanús.

Tudom, tegyek feljelentést. Kinél, Polt Péter legfőbb ügyésznél, aki kőfideszes? Unom már ezt a cinikus fideszes dumát.

2018. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
69%
Mikor vett olcsóbban plakáthelyet?
2018. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
68%

2-es, 6-os!

Az nem zavar benneteket, hogy a postának is tartoznak milliókkal?

A büntetést meg összedobták nekik, abból meg jutalmazgatták magukat, meg állítólag a kampányra költötték.

Felvilágosítlak, hogy az adakozók egy része feljelentést tett róluk.

Ne csinálj szerecsenmosdatást, ehhez a Fidesznek semmi köze! ... és ahhoz sem, hogy mára már alig 4ezer tagjuk maradt.

2018. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
26%

#7: 2010-es választások előtt.

#8: Én nem mondtam hogy nagyon sajnálni kell a Jobbikot, azt pedig kifejezetten undorítónak tartom hogy a büntetésre összegyűjtött pénzt elköltötték a kampányukra. Csak finoman fogalmazva érdekes, hogy egyedül a Fidesz tartott be minden szabályt.

2018. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
70%

6-os

Azért ennél olcsóbban nem vett a Fidesz plakáthelyeket:


"Mint emlékezetes, a Jobbik jóval áron alul – szinte ingyen – jutott plakáthelyekhez a Simicska Lajos érdekeltségébe tartozó plakátcégektől."

2018. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!