Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a méltó büntetése a...

Mi lenne a méltó büntetése a cserkészszövetségnek?

Figyelt kérdés

Erre az esetre gondolok: [link]


Ezért simán nemzetközi eljárást lehetne indítani, mondjuk az Amnesty-t és az ENSZ-t is bevonva az ügybe.


Én a cserkészszövetség feloszlatásán vagy kötelező roma-gyerek kvótán gondolkodok. Szerintetek mi lenne a helyes?



2018. júl. 11. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

a roma gyerek kvótád egyet jelentene a cserkészszövetség feloszlatásával hagy ne keljem megindokolni miért. Akinek voltak vagy vannak roma osztálytársai pontosan tudja miért is.


Én csak irigyellek kérdező a boldog tudatlanságodért

2018. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Jól tették hogy nem vették fel őket, én is elutasítanám.
2018. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Na, erről ennyit, unatkozó, belpesti bölcsészek!


[link]

2018. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Látom, megy nagyban a gyalázkodás a Cserkészszövetség oldalán a tények ismerete nélkül, jellemzően olyan "pöstiértelmiségi" úrigyerekek részéről, akik életükben egy egészséges hetet nem töltöttek el Borsodban.
2018. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
"kötelező roma-gyerek kvótán gondolkodok. Szerintetek mi lenne a helyes? " Mindenekelőtt szerintem neked 5 fő szabolcsi alkoholista züllött szülők által nyomorgatott szegény cigány kisgyereket örökbe kell fogadni, nálad kell nevelni. A veszélyeztetett, ártatlan kisgyerekek elhozatalát a görény szülőktől is neked kell megoldani. Utána lehet ugatni minden egyébről.
2018. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Így a #4 által belinkel VALÓSÁG tükrében (köszi #4!), jöhet a kérdés:

Mi lenne a méltó büntetése annak az illetőnek, aki nem csak megpróbált hazugsággal gyűlöletet kelteni egy ilyen szervezet, a cserkészek ellen, de még olyan ostoba is, hogy nem tudja, az internet nem csak a gyűlölet szítására és az ostobságuk terjesztésére való, hanem a valós tények megismerésére is?

Bár ha belegondolok, ennyire ostobának lenni már maga büntetés.

2018. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
A cserkészek oldalán visítozók jó része közveszélyes, fehér gyűlölő antifa... nincs több kérdésem.
2018. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

Ami történt az felháborító. Szégyen, hogy egy magát kereszténynek nevező szervezet ilyet művel!

De!

Az is szégyen, hogy baloldali gyűlölködők a Fideszre akarják ezt kenni, holott ők pont, hogy elítélik a rasszizmust.

Orbán biztos hogy elhatárolódna egy ilyen álkeresztény náci szervezettől, hiszen ő mindig is fontosnak tartotta a cigányok méltóságát.

2018. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

# 11

Te jó ég milyen buta emberek vannak

Nem nevezi magát keresztény cserkészszervezetnek, azt a cikk találta ki.

2018. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod őket megbüntetni?

Egyrészt az ügy sokkal árnyaltabb, mint ahogy az első cikkek bemutatták. Másrészt az ő szövetségük, azt vesznek fel akit akarnak.

Ha te csinálsz egy klubbot és nem akarnál engem bevenni (bármilyen indokkal), akkor én is mehetnék az ENSZ-be, hogy téged marasztaljanak el és büntessenek meg? Ne legyünk már ennyire nevetségesek.


Egyébként mint kiderült, vannak roma gyerekek a szövetségben, tehát bizonyára nem ilyen alapon utasították el őket.

2018. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!