Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tehet róla, hogy a...

Orbán tehet róla, hogy a magyarok nem tudnak focizni? Hogy taníthatnánk meg őket, hogy ne legyenek ilyen szerencsétlenek?

Figyelt kérdés
A horvát szomszédunkban még 5 millióan se laknak, mégis VB döntősök, a németek meg kiestek az első körben, az olaszok és a hollandok meg ki se jutottak a VB-re.

2018. júl. 11. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Orbánnak árgus szemekkel kéne figyelnie, hogy más nemzetek miért és miben sikeresebbek nálunk. És akkor tehetne is érte, hogy ne csak ők legyenek sikeresek, hanem mi is. Csak az a baj, hogy ez nem igazán érdekli őt. Kezdem azt hinni, hogy a sok stadionépítés oka nem is az volt, hogy jobb legyen a magyar foci. Hanem hogy több pénzhez jussanak. Mert ha tényleg ennyire érdekelné a foci, akkor nem szarná le, hogy a horvátok ennyivel jobbak nálunk. Mondom ezt úgy, hogy fideszes vagyok.
2018. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A magyarokban van a hiba! Lusták edzeni, mindig csak a másikra mutogatnak, semmi összetartás nincs bennük. Bezzeg az uruguayiak... Indián-fekete-fehér keverékek, mégis tudnak valamit.
2018. júl. 11. 23:18
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Orbán maga nem is de a magyar klubbok tehetnek róla. Haveromnak a fiát azért nem vették be az egyik ismert magyar klubba ( sajnos a klubb nevét nem szabad említeni) mivel nem volt managgere. Egy kiváló focistáról van szó.


Azt nem tudom hogy külföldön is így működik ez de nálunk csak az kerülhet profi csapatba akinek futja a pénzügyi kerete is. Lényegtelen milyen tehetséges valaki ha nincs lóvé bszhatja az ember a tehetségét

2018. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#3: Hát, ha ez valóban így működik, akkor több kérdés nincs is.
2018. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Nincs értelme erőltetni a focit. Azokra a sportágakra kéne koncentrálni amikhez van köze a magyaroknak, pl. úszás, vízilabda, kézilabda, kajak-kenu, cselgáncs.
2018. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

"A magyarokban van a hiba! Lusták edzeni, mindig csak a másikra mutogatnak, semmi összetartás nincs bennük. Bezzeg az uruguayiak... Indián-fekete-fehér keverékek, mégis tudnak valamit."


Gera Zoltán is edzett és sikeres lett, mégis azt nyilatkozta, hogy akik a Real Madrdidban játszanak, azok teljesen más szintet képviselnek.


Most van pénz a fociban, mégis a legnagyobb részét az NB 1-es klubbok kapják és a nagy részét nem az utánpótlásra fordítják. Ez a legnagyobb gond.

2018. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
A foci is pont olyan kontraszelektáltan működik nálunk, mint úgy általánosságban minden. Ettől több szót nem is érdemes ráfeccölni.
2018. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az nem Orbán bűne, hogy a magyar labdarúgás egy gyenge vicc. Az viszont maximálisan az ő bűne, hogy irgalmatlan pénzeket tolnak bele, gyakorlatilag azért, mert Orbán mániája ez az istenverte foci. Azok a sportágak meg, ahol verjük a világot, élnek, ahogy tudnak. Nevetséges támogatässal.
2018. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
A magyar foci legnagyobb ellensége az MLSZ.
2018. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

A magyar focistàk tudnak focizni,csak a drukkereknek nagy az elvàràsuk.


Erre szoktam azt mondani ha valaki kritizàl akàr egy együttest,hogy pocsèk szàmai vannak vagy egy focicsapatot,hogy nem fociznak jól,akkor csinàld jobban ha tudod.


A lehetősèg mindenki előtt ott van.


Èn sem zenèlni sem pedig focizni nem tudok,de nem is kritizàlom a focit,pedig van magyar kedvelt csapatom.


😌👎 pontozz le.

Mert az őszinte,igaz vèlemènyèrt ez jàr.

Ha hazudtam volna azt amit hallani akarsz,akkor felponozol.



Nem vagyok troll,nem kötekedni jöttem ide csak leírtam a vèlemènyem.

2018. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!