Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak Ti hogyan reagáln...

Jobboldaliak Ti hogyan reagálnátok, ha ti gyereketekről kiderülne, hogy transzexuális, meleg vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
El tudnátok ezt a tényt fogadni, vagy kitagadnátok emiatt? Tudnátok ugyanúgy tekinteni rá mint ha heteró lenne?

2018. júl. 20. 11:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez minden szülőnek nagy érvágás párt állástól függetlenül, csak a véleményetekre lennék kiváncsi e témában.
2018. júl. 20. 11:37
 2/52 anonim válasza:
100%
Igen, ő úgyanaz az ember akit kiskora óta neveltem, semmise változott csak az hogy éppen a saját neméhez vonzódik.Transzexuálisnál is úgyanaz a lélek akit szeretünk csak épp nem fogadja el a testét ,de attólmég úgyanaz az ember marad.
2018. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
12%

Most itt valami nagy meghasonlást vársz?


Úgy tekintenék rá, mint bármilyen más betegségre, ha lehet ki kell gyógyulni egy betegségből, ha nem megy, együtt kell élni vele.


A gyerekem marad, bármi is történik. De attól még nem fogom megszeretni a homoszexualitást. Más betegség is érheti - isten őrizzen - és azokkal a betegségekkel sem lennék kiegyezve.


Nekem szerencsére lányom van, s bár nem ugrálnék örömömben, ha az lenne, de a leszbikusokat jobban elviselem mint a férfi homárokat.

2018. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
90%

#HakapesziM, hihetetlenül undorító ez a gondolkodásmód.


Inkább belenevelnéd a gyerekedbe hogy "beteg" mintsem úgy tekintenél rá mint egy normális emberre aki igenis BOLDOG lehet.


A leszbikusokról való eszméidhez már hozzá se bírok szólni..

2018. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
11%

4.


Nem nevelem bele, de betegségnek tekintem a homoszexualitást. Mondhatsz bármit, ehhez jogom van.


A kapcsolatom kiváló a négy és féléves kislányommal, ha így adódna, tudni fogja, hogy hozzám bizalommal fordulhat, még ha rossz dolognak tartom is a homoszexualitást. Rossz dolognak tartom a lopást vagy emberölést is, de ha azt követne el - isten őrizzen - akkor is bizalommal fordulhatna hozzám, nem árulnám el, az apja vagyok és rám minden körülmények között számíthat.


A férfiak pedig jobban tolerálják a leszbikusokat, ebben mi a furcsa?


Ha két (külön - külön nőies és heteroszexuális szempontból is vonzó) nő gyengéd egymáshoz, az izgató lehet férfiaknak.


Míg két férfi között ez hányingerkeltő.


Már az is baj, ha elfogadó vagyok a leszbikusokkal? Rajtatok kiigazodni...

2018. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
24%
Vinném Pride-ra, vonuljon együtt Budaházyval.
2018. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
12%
"igenis BOLDOG lehet." igen potn ezert követnek el a homoszexualis ferfiak 10szer gyakrabban öngyilkossagot, eppen azert fogyazstanak 510 gyakrabban kemeny drogokat, ezer a az aidsek 80% homsiezxualis es eppen ezert 10-20 evvel alacsoanyabbb a varhato elttartalmuk, mint a heteroszexualis ferfiaknak, es nemcsak Magyarorszagon, hanem azokban az orszagokban, ahol a homsozexualis allamilag tamogatva van, meg az iskolai otasban is, mind pl Hollandia, Svedorszatg stab, ott is hasonloak az aranyok.
2018. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
7%

Égetéstechnikával, ráolvasással illetve a javasasszony technikáival megpróbálnám kiűzni a gonoszt és a rontást, ha nem segít hát elmegyünk fogyatékot megállapítani a pótlékért, mivel ez sajnos fogyatékosság.


Amúgy viccen kívül nem értem miért nem lehet ezt fogyatékosságnak, visszamaradottként hívni. Nem értem miért nem normális NEM NORMÁLISNAK hívni azt, ami nem normális. Engem megtanítottak kiskoromban, hogy a fogyatékos embereket nem bántjuk mert nem tehetnek róla. Legyen meleg, engem nem érdekel de ismerje el hogy defektes egy picit. Aztán azt csinál amit akar.

2018. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
93%

"Nem nevelem bele, de betegségnek tekintem a homoszexualitást. Mondhatsz bármit, ehhez jogom van."


Jogod van hülyének lenni. A homoszexualitás nem betegség, ez nem vélemény, hanem tény.

2018. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
69%
amúgy kedves kérdező szerinted egy libsi máshogy reagálna mint egy jobber?
2018. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!