Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trianon felülvizsgálatára...

Trianon felülvizsgálatára miért nem tesznek semmit a politikusaink?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
És mi értelme lenne annak? Vagy tán azt hiszed, hogy a Trianoni területeket önként és dalolva adják vissza? Arról nem is beszélve, hogy arra már nem csak magyarok élnek.
2018. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Mert nincs rá jogalapunk.
2018. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Mit kéne tenni?
2018. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

Ezt én sem értem, pedig ennél nem is lenne fontosabb! Meg a lipsik, meg a migráncsok!

Szerencse, hogy már semmi más probléma nincs az országban, csak ezek!

2018. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm szépen de nem szeretnék háborút, szóval ne is foglalkozzanak.
2018. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Azóta már a '47-es párizsi békeszerződés van érvényben.
2018. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

#6-os válaszban a pont, mivel már nincs érvényben.

Másrészt, ha népszavaznának azokon a területeken, akkor nagyon valószínű, hogy a visszavágyók maradnának alul.

2018. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

*6

Na de szerinted ezzel hányan vannak tisztában? :)

2018. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Es azzal vajon hanyan vannak tisztaban hogy ugyanolyan diktatum mint a trianoni? Hogy ugyanolyan elveket vett figyelembe?

Trianon felulvizsgalatara addig nincs lehetoseg amig nagyhatalmi ero egyben tartja.Aztan majd mikor Francioaorszagban a tukorteremben abdul kijelenti hogy a Marsei teruletek fel Caleig mind osi berber arab teruletek es a francia bekedelegacio egy hotelszobaban olvashassa a nekeszerzodest es ahhoz lesz joga hogy alairja mashoz nem...na akkor eszukbe jut de mar keso lesz...ahogy haladnak a dolgok talan ez a generacio meg is eri.Ra 27 evre meg kerjuk a rhone vikdeket uj bekeszerzodesben es hmm kh ize az a diktatum amivel levagtuk franciaorszag jelentos reszet...hat ize nem ervenyes mint hulyek akik felulvizsgalatot kernek mert ize felvaltottuk mustr mar a Lyoni szerozdessel ami szinten osi berber varos.

2018. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ezt az emberek kb 10%-a szeretné....

Én peldául nem, ez kis orszag legyen elöbb rendben, de amig itt egymasnak is ellenségei vagyunk addig nem kell ide több ugyanilyen ember.....

+ szerintem akik kint élnek az elcsatolt területeken, azok is menekülnek, meg a gondolattól is.....

2018. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!