Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy csak...

Mi az oka annak, hogy csak 2007-2008-tól kezdődően zavarták meg szélsőjobboldali tüntetők a melegfelvonulásokat? Már a '90-es évektől létezik a melegfelvonulás.

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
2006-ban is a fidesz bérelt emberei balhéztak!Milyen érdekes, mióta a fidesz van hatalmon, azóta eltűntek a huligánok is.
2018. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
53%
Lassú a felfogásuk. Ahogy azt sem képesek megérteni, hogy csak addig lesz melegfelvonulás, amíg hisztiznek miatta. Igazából miattuk történik az egész, de gondolom jobb érzés részegen játszani a hős hazafit (persze, ezt is csak maguknak, mert egy külső szemlélő látja, hogy semirekellő, agresszív, buta emberek), mint gondolkodni.
2018. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is legjobb lenne a totális érdektelenség. Azért csinálják, hogy balhé legyen és van is aki ugrik rá.


Ha rajtam múlna, csak valami kültelken, külterületen engedném őket vonulni, a határban. Ott aztán senkit nem zavarnak, nem kellenek ellentüntetők sem.


És fellélegezhet a város is.

2018. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintem is legjobb lenne a totális érdektelenség. Azért csinálják, hogy balhé legyen és van is aki ugrik rá.



Ha rajtam múlna, csak valami kültelken, külterületen engedném őket vonulni, a határban. Ott aztán senkit nem zavarnak, nem kellenek ellentüntetők sem.



És fellélegezhet a város is."


Ugyanez elmondható a szolgamódra összehívott birkamenetre, amin a slepp vonulgat mindig.

2018. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

4.


Tőlem...

2018. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!