Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tudná az ellenzék "összerán...

Ki tudná az ellenzék "összerántani" és megnyerni a választásokat 2026-ban?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű, hogy 2022-ben a Fidesznek megvan a győzelme, de 2026-ban, ha az ellenzék egy jó miniszterelnök jelöltet tud állítani, egy megbízható, hiteles csapattal, akkor talán megnyerhetik a választásokat. De ki lehet ez a személy? Ti kit támogatnátok miniszterelnök jelöltnek és melyik pártból?

2018. júl. 25. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem a mostani ellenzéki vezetőknél még Kiszel Tünci is alkalmasabb lenne.
2018. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok. De így hogy akarják leváltani a zOrbánt, a rémet?
2018. júl. 25. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
A választási informatika államtitok minősítésben részesült a mostani választások előtt, ellenőrizhetetlen. A választási tv. legújabb módosítása szerint már az is megoldott, hogy ha van ellenzéki szavazatszámláló egy körzetben, akkor is ki lehessen játszani, külön termet lehet nyitni a választási körzetben ha a fideszes delegáltak indokoltnak látják. Komolyan gondolod, hogy az ellenzéknek van bármi esélye úgynevezett "választásokon"??
2018. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soros György. Várunk haza Gyuri Bácsi!
2018. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezzel az ellenzékkel 20 év múlva is itt fogunk tartani. De jobb is, egy kecskenyájat se lehetne rájuk bízni, nemhogy az országot.
2018. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A mostani ellenzék akár Cicciolinát is jelölhetné miniszterelnök-jelöltnek és akkor az ország tele lenne utána lóverseny pályákkal. :DD
2018. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már 2018 ápr. 9.-én el kellett volna kezdeni a munkát. Újítás kellene mindenhol, teljesen nyiltan játszva, hogy ki melyik térfelen is játszik valójában.

Még nincs erre megfelelő személy.

2018. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én utálom a Fideszt, de ami az ellenzékben megy annak a forgatókönyvét a mexikói Televisanak kéne odaadni amiből jó mexikói szappanoperát lehetne készíteni ármánnyal, kavarással, árulással együtt.


Pl.:

Dona Olga lenne benne a főgonosz - aki valójában keveri a kártyákat. Inesita Kunhalmi a buta cseléd, aki állandóan az iskolák megsegítésén álmodozik. , Paco de Gyurcsány a zakkant. Gabriel (Gábor nincs spanyolban) Arkangyal lenne a cuki. Fegyőr, mint Andrés az aranyifjú; Bernarda Santa Cruz (Szél Dettike) a "szentlelkű" nő. Ines María Heller pedig a boszorkány.

Don Jorge Soros pedig aki mindezen röhög a markában.

2018. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a stábbal még Mr. Bean-t se forgatnék...
2018. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaj még lehagytam:


Roberto Salay, a verekedő gazda, Julio Casa Mierda (Hadházy, szarházy) az áruló. :D

2018. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!