Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudják levonni a...

Miért nem tudják levonni a konzekvenciát a bukott politikusok és miért nem tűnnek el a süllyesztőben?

Figyelt kérdés

Azt megértem, hogy jó dolog a hatalom, de a párttársai is gondolhatnák, hogy csak a kárukra van egy olyan ember, aki már elszúrta a renomét.

Maradásukkal csak megosztják a pártjukat, akár a kormánypártban, akár az ellenzékben és nyomakodnak, tülekednek a tenyérbemászó képükkel, irritálva mindenkit a végletekig.



2018. aug. 6. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Az a munkájuk, mit csináljanak? Pontosan melyik politikusról beszélsz? Szél Bernadett? Az legalább néz ki valahogy. Gyurcsány? Az meg fogyatékos túl sokat ne várj tőle.
2018. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Őket már rég nem a pénz hajtja , valószínű már elég jól megszedtek magukat . Nekik már csak a hatalom hoz elégedettséget és ezt csakis a politikai pályán erhetik el. Ezért van szerintem hogy egy politikus akkor is politizál amikor már rég nem kéne .
2018. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán akartam neveket mondani, de a Gyurcsány az találó, vagy a Vonáról rebesgetik, hogy vissza akar térni, méghozzá koalíciós vezető szereppel, hogy még jobban tönkretegyen mindent, ha lehet még jobban egyáltalán.

Kormánypártiakról is beszélhetnénk, ott mondjuk bizonyára vannak haverjai, bár aki már megégeti magát, attól illene elhatárolódni, de a legjobb az lenne, ha saját maga látná be, hogy már csak kárt csinál mindenhol és ideje kiszállni, visszavonulni végleg.

2018. aug. 6. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Vannak olyan helyek a világban, ahol ezt teszik.

.

Nálunk?

Ha annyi tartás lenne bennük, hogy megtegyék, már régen nem ezzel a társasággal együtt lennének politikusok.

2018. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!