Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum miért olyan mintha...

A Momentum miért olyan mintha egy sznob, gazdag HÖK-ösökből álló gittegylet?

Figyelt kérdés
Momentum amilyen szépen indult olyan taszítóvá lettek rövid idő alatt. Nekem a bajom velük hogy egy szűk, magukat értelmiséginek gondoló réteget képvisel a mostani fiatal korosztályban holott ha generációs párttá akarnak válni akkor középpártivá kéne tenni.
2018. aug. 8. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes hogy olyan válaszok lettek törölve mint "Nem is indult olyan szépen"


Nem tudom mi folyik mostanában az oldalon, a külpolitikai szekción is napok óta Ro-mánia van

2018. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Lehet hogy ez az én tájékozatlanságom de nem igazán látom hogy mit is szeretnének, mit akarnak képviselni. A kommunikációjukból az jött le hogy úgy mindenkinek jót akarnak. "Liberálisok is vagyunk és konzervatívok is", "nekünk mindegy hogy Jézuskában hiszel vagy a Mikulásban", meg ilyen mondatokat hallottam, ami szép és jó, de akkor mit akarnak konkrétan?

Az kellett volna hogy koncentrálnak 1-2-3 dologra, és akkor arról a dologról beugrik a Momentum.


Pl.

Migránsok -> Fidesz (hiába mondta előbb a Jobbik, az embereknek akkor is a Fidesz ugrott be erről a témáról!)

Bérunió, korrupció eltörlése -> Jobbik

45. havi nyugdíj és alapjövedelem -> MSzP

Határon túli magyarok szavazatának elvétele és Európai Egyesült Államok -> DK

zöldek, korrupció eltörlése -> LMP

2018. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

#2

A momentumról is van ami azonnal beugrik az embereknek:

momentum => olimpia megbuktatása

Ez az egy konkrét dolog van amit tudni lehet róluk, ebben igazad van, hogy mást semmit.

2018. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ez igaz, de a valásztási kampányra gondoltam, hogy nekem legalábbis nem jött át sok minden róluk.

2018. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

"A momentumról is van ami azonnal beugrik az embereknek:


momentum => olimpia megbuktatása"


Ez mondjuk elég pozitív emlék.

2018. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen 5-ös csak ez édeskevés ennél több kell a sikerhez.

Amúgy meg feltűnt nekem is hogy aki itt a Momentumot kritizálni "meri" azt minimum lepontozzák vagy jelentgetik mint a szánalmas házmesterek.

2018. aug. 8. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem az?
2018. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soros reemake
2018. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mennyire gazdagok, de tényleg sok hökös van köztük, például az én volt egyetememről. Többet ismerek is személyesen abból az időből, akikre mondjuk a legkevésbé sem lehet mondani, hogy sznobok. Az tény, hogy tapasztalatlanok és sokszor bénák, de szerintem ez normális, senki nem a csúcson kezdi a karrierjét. Örültem volna, ha bejutnak a parlamentbe, és szerintem sikerült is volna, ha a többi ellenzék élükön a szocikkal nem hiheti el az emberekkel, hogy van esély kormányváltásra, és a kispártokra szavazók kidobják a szavazatukat.
2018. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!