Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostantól áradni fog a közpénz...

Tgt kérdése:

Mostantól áradni fog a közpénz állami hirdetések formájában a Hír tv-hez?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
nektek libsiknek meg felkopik az állatok :DD
2018. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mivel Fideszes lett, igen.
2018. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

A HírTV-ben mit láttam ma délután?

Kihansúlyozom, DÁNIÁBAN éleő SZÉKELYFÖLDI idős házaspár nyilatkozott arról, hogy "Dániában, Norvégiában nincsenek biztonságban az emberek, mert az afrikai bevándorlók gyújtogatnak, borítanak, Allahu Akbar-t kiáltanak, rabolnak, erőszakolnak"...

De kérdem én... ha a több éve ott élő székelyföldi házaspár "veszélyben érzi magát" miattuk, akkor hogyhogy nem utaznak vissza hazájukba? :D

Ez nekem nagyon furcsa xDD


#1

Nem libsizel, hanem a kérdésre válaszolsz!

2018. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Már lehet libsizni? Azt hittem törlik a választ/kérdést a szó ért
2018. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Az ember nem egyik napról másikra költözik egyik országból a másikba, no meg ez egy soktényezős játszma.
2018. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez az alku része volt. Máskülönben Nyerges át sem vette volna, nem hülye.
2018. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

3.


Mert szeretik azt a szép és gazdag országot de rossz nekik látni, hogy mi lesz belőle?

2018. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

HakapesziM


Te nem menekülnél egy olyan országból, akármennyire szép és gazdag lenne, ha "minden migri" Allahu Akbarozna? :D

2018. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

8.


1. Nem menekülnék mert nem vagyok ijedős.

2. Ha valahol évek, évtizedek óta élek, odaköt munka, barátok stb. akkor nem egyszerű azt otthagyni.

3. Miért az menjen el, aki hasznos tagja az adott társadalomnak? Menjen Abdul a krv nyjba ha nem jó ott neki.

2018. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lett volna Csintalan + Olga, akik hiteltelenítik a TV-t már ömlött volna korábban is.
2018. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!