Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz-károsultaknak van...

A Fidesz-károsultaknak van más (igazi) lehetősége ebben az országban azon kívül, hogy elhagyja ezt az országot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akiktől mondjuk elvették a megélhetést, régi trafikosok, akik cégeit erővel/törvénnyel stb. lenyúlták, a gazdák, akik arra kényszerűltek, hogy felhagyjanak a termeléssel, a szerencsétlen közmunkásokra akiket kvázi rabszolgaságba taszítottak és ők még örülnek is neki stb.


Ezeknek az embereknek van valódi lehetőségük arra, hogy kitörjenek, saját erőből ebben az országban felépítsenek valamit anélkül, hogy valamilyen csinovnyik fideszes csicska, vagy oligarcha talpát kéne ezért nyalni?



2018. aug. 10. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Ez most valami ellenzéki propaganda szöveg?

Biztos bennem van a hiba, de én a fidesz nélkül is szépen haladok előre, mondjuk nem kevés munkával és önképzéssel.

2018. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Egyedül, ha valamelyik nagyvárosba születtél vagy még 2010 körül már odaköltöztél és a jobb környékre.

Máskülönben irány külföld, sokkal jobban jár az ember.

2018. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez a "Fidesz-károsult" honnan jön?


Miért ne lenne AKÁRKINEK lehetősége "kitörni", nem értem.

2018. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 árokpart ***** válasza:
69%
Ezeken az önképzéseken mindig jókat nevetek. Ez valami lufi egyébként?
2018. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ezeken az önképzéseken mindig jókat nevetek. Ez valami lufi egyébként?"


Elnézést kérek ha megvan a nyelvvizsgám, és mellette tanfolyamokra jártam, amik tényleg álláslehetőséget jelentenek. Már értem, hogy miért korlátoltak sokan kommunikáció terén.

2018. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy példát tudok. Volt egy haveromnak egy kis kocsmaszerűsége. Nem igazi kocsma volt hanem beülős fiataloknak. Baráti társasággal néha beültünk beszélgetni. A tulaj haver panaszkodott hogy nem túl nagy a forgalom a felesége meg gyereket várt és mivel emiatt később már sok pénzre lesz szüksége emiatt nem fogja sokáig megtartani az üzletet. Nekem volt egy jó ötletem. Akkoriban járt le a jogvédettsége a régi 90-es évekbeli arcade járékoknak. Olyanoknak mint a Cadillacs and Dinosaurs stb. Mondtam neki hogy összerakunk egy arcade dobozt régi stílusban és beállítjuk természetesen ingyenesen használhatóra. Emulátoron futottak volna a régi arcade játékok. Lehetett volna választani több játék közül. Sokaknak tetszett az ötlet és biztos vendégcsalogató lett volna. Mert a retró menő. Ha az első bevált volna akkor összeraktunk volna még másik két gépet is. A régi arcade játékoknak nem kell erős gép és emiatt olcsón meglett volna az egész.

De akkoriban tette át Magyarországra a székhelyét dollárpapa és nyitotta a kaszinóját. Emiatt be is tiltották az ilyen kihelyezhető játékgépeket még akkor is ha azok ingyenesen használhatók. Mint tudjuk egyszer belekötöttek egy ingyenes arcade játék kiállításba is emiatt. Úgyhogy hagytuk az egészet. A pubot eladta és soha nem tudtuk meg hogy az ötlet mekkora sikert hozott volna. Igaz engem a gépek összeállításával járó kihívás és a munkadíjként járó ingyen sör motivált leginkább de azért jó lett volna segíteni.

2018. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!