Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc polgármestersé...

Mészáros Lőrinc polgármestersége alatt milyen lett Felcsút?

Figyelt kérdés
Változott valami,voltak újítások?

2018. aug. 12. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szar.
2018. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Persze, a 800 fős faluban felépült egy 30000 férőhelyes stadion. Mi ez ha nem egy fontos fejlesztés kérem szépen?
2018. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan amilyennek Orbán akarta.
2018. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom Felcsúton a hallgatásba menekült rettegés van, senki nem mer ott ellenkezni Lőri meg Vitya baromságaival.


Felcsút egy aféle mauzóleum(csak még élnek akiknek fejlesztik sajna)a vezér szúlőhelye.és mit olyan egy szent hely a zombi fideszeseknek


tuti a lakosság többsége rühelli ott is Viktort, de hogy kimutatni nem merik az is tuti.

2018. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
szerintem sem történt semmi extra a látványberuházásokon kívül, aminek igazi értelme nincs. ezt úgy mondom, mint teljesen független ember. jópár éve, szerintem van úgy 10 éve is, amikor először voltam felcsúton egy ismerősömet meglátogatni. állítom, azóta is ugyanúgy néz ki a főutca kisebb változásokkal...:D
2018. aug. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orbán asztrálteste volt ott a polgármester, Lőrinc csak a fizikai arcot adta a projekthez.
2018. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!