Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem legitim az Alaptörvé...

Miért nem legitim az Alaptörvény egyesek szerint?

Figyelt kérdés

Érettségire kaptam egyet, most olvasgatom, és én semmi kivetnivalót nem találtam benne. Jó ideje úgy 6 éve foglalkozom politikával, több éve kommentelek is és pedig kritikus szemmel olvasom. De egyesek szerint nem ér semmit.


Most akkor velem van a baj vagy rossz példányt kaptam?


2018. aug. 13. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%

Mivel a liberálisok, akikhez szolgai módon a baloldaliak (mszp) igazodnak, akkor tudják mutatni hogy mennyire rossz az Orbán kormány, hogy el sem akarják fogadni az alaptörvényt, mert annyira rossz


A valóságban becsapnak minket, hisz fel is esküdtek a NER-re a parlamentben a képviselői esküjüknél. kÉTSZÍNŰEK a liberálisok mind !

2018. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Olvasgass.

2018. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Azok mondják ezt, akik áprilisban választási csalást kiabáltak - nem kell komolyan venni őket. Mindent és mindig ki tudnak magyarázni, április előtt fél évig hallgattuk, hogy micsoda kormányváltó hangulat van. Hallottuk azt, hogy a magas részvételi arány az ellenzéknek kedvez. 8 éve hallgatjuk, hogy a kormány gazdaságpolitikája meg fog bukni, évek óta halljuk, hogy a patás Orbán meg a Fidesz mondjon le. Hogy lehet egy ilyen töketlen ellenzéket komolyan venni?
2018. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Technikailag legitim, a baj ott van, hogy csak a Fidesz írta, csak ők szavazták meg, nem volt róla népszavazás, hogy hatályba lépjen, egy egyszerű párt-tákolmány, úgy is fogja végezni, egyszer elseggel a Fidesz egy új 2/3-d szinte biztos, hogy vagy átírja 90%-át vagy szimplán ír egy újat, na ezért lett volna jó, ha nem zavarják el az összes ellenzéki pártot, vagy urambocsá' népszavazással legitimálják, ha a semmire nem jó 2016-os kvótabohóckodásról tudtak népszavazást kiírni, hát erről, ami ezerszerez fontosabb is lehetett volna.


Meg azóta ezen a gránit szilárdságú remekművön (ahogy ők jellemezték) már hétszer módosítottak, a te példányod is érvénytelen már, a legutóbbi módosítást június végén hagyták jóvá.


Végül már maga Orbán Viktor lebegtette be, hogy teljes alkotmány-revízióra készülnek az elkövetkező években, igaz azóta erről hallgat, tehát lehet még ellenzéki országgyűlés sem kell, mert még a Fidesz újraszabja.

Akkor felmerül a kérdés, ha a régi alkotmányt állandóan módosítgatni kellet, és éppen az volt az indok az új megírásához, hogy "ehhez majd nem kell állandóan hozzányúlni", akkor mi a bánatnak csinálták egyáltalán?


Szerintem mindenki tudja, hogy ez a csóró alkotmány már akkor halálra lett ítélve, amikor ilyen körülmények közt az összepötyögték egy notebookon.

2018. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

#3 vagyok.

Ja igen, kihagytam azokat a vészmadarakat, mint a #4. akik 8 éve kiabálják, hogy diktatúra van, és lepontozzák azt, aki más véleményen van. Az ellenzék komolyan nem veszi észre, hogy szánalmasak? :))

2018. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Most komolyan azért nyafog valami jobber, mert lepontozzák ezen az oldalon? :-DDD

Jézusom, ti rettegtek a migránsoktól a terroristáktól, az ellenzéktől, a liberálisoktól, a feministáktól, a dzsenderistáktól, a polkorrektektől, a háttérhatalomtól a Sorostól és a sor végtelenségig folytatható és ezek után te nyafogsz azon, hogy valaki lepontoz.

Oké, ezek után szerintem ne nagyon gyere azzal, hogy ki a szánalmas. :-DD

2018. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocs, én pontozok le mindenkit, szabad vélemény nyilvánítás van, nem tetszik a viselkedés.
2018. aug. 13. 16:27
 8/15 anonim ***** válasza:
14%

#3. vagyok

Ha annyira érdekelne, hogy lepontoz az a 3 balliberális aki ebben az országban maradt, akkor nem is kommentelnék, nem gondolod? :D Ti még mindig mást nem tud, mint patás Orbánozni, Lölőzni, Kósa Lalizni, stadionozni, kisvasutazni. Akiknek az a politika, hogy hogyan mondanak mindig ellent a kormánynak, hogyan akadályozzák a kormánypártot a munkában.

Én ide azért járok, hogy nevessek rajtatok, hogy ma éppen melyik tipikus kamudumátokat veszitek elő :D Úgy látszik, most a személyeskedés a mai menü, bár én nem szidtalak, nem mocskoltalak, te mégis megtetted ezt. Fő, hogy politikailag és emberileg is korrekt maradtam, rád ez nem elmondható. :)

2018. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Szeressétek egymást mint a galambok, hiszen azok is állatok!
2018. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Igen kedves 62%-os nem zavar, látjuk, de azért még egyszer benéztél és sírsz miatta. :-)


ui. megpróbálhattál volna normális választ adni a kérdésre és nem másba belekötni, meg nyafogni, ha utána lepontoznak.

2018. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!