Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki emberek szégyelli...

Az ellenzéki emberek szégyellik hogy vannak saját balliberális hírportáljaik?

Figyelt kérdés

Szerintük csak "független" és Orbán kézben lévő média van Magyarországon. Ami ugye nem igaz.

Ha valaki azt meri mondani, hogy baloldali média, az azonnal le van hurrogva, ezen az oldalon meg lepontozva.

Nekem ebből az jön le, hogy "cikinek" tartják, és szégyellik kijelenteni hogy igenis nekik van fenntartva ez a felület. Mint ahogy egy Fideszes tudja hogy az Origó vagy a Pesti srácok stb. jobboldali, kormányközeli.

Akkor a 444.hu 24.hu vagy az index stb. miért lenne független mikor a cikkek teljesen baloldali és liberális tartalomra épülnek?

Vagy ez tabu téma lenne, amiről nem szabad beszélni?



2018. aug. 13. 23:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
A baloldali média sokkal gátlástalanabb, mint a kormánypárti média, úgyhogy van is mit szégyellniük.
2018. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

Mi értelme a millió "miért ilyen gonoszak a fideszesek", "miért olyan szörnyűek a lipsik" kérdésnek??

Értem én, hogy van akik úgy érzik, hogy kell valakit utálni és a politikusok segítenek nekik, hogy kiket utáljanak, de ha már utálni kell valakit, miért egymást? Miért nem lehet külföldieket (tudom, őket is utáljuk, mindenkit utálunk)? Miért kell országon belül azoknak egymásnak esniük, akik együtt élnek ahelyett, hogy békében meglennének és inkább olyanokat írnának, hogy hogyan/mivel lehetne az országot javítani?

Állandóan csak a aljas fidesz/dk/jobbik/lmp/mkkp és lipsik és fideszesek. Nem véletlenül magyar mondás, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene.

Ennyire megosztott társadalom, mint a magyar, nincs még egy Európában. Egymásnak esnek az emberek, ahelyett, hogy egymást segítenék.

2018. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2 remek meglátás, én is számtalanszor feltettem már ezt a kérdést magamban, és kommentben is miért jó egymásnak uszítani az embereket.

Az ilyen kérdésnek meg kb. az az értelme, mint az itt legtöbb feltettnek.

Egy valamiben a kormányközeli médiák és politikusok mégis jobbak, mégpedig abban hogy ők legalább nem a magyart uszítják egymásnak. Mert az ellenzéki média foggal körömmel azon van, hogy minél megosztottabb legyen a magyar társadalom.

2018. aug. 13. 23:55
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
#1: Azert ez nagyon megkérdőjelezhető...
2018. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, látod, miközben egyetértesz azzal, amit írtam, te is ugyanezt csinálod (az az aljas ellenzéki média, bezzeg a kormánypárti mennyivel jobb). Ezért tart már az összes kelet-közép eu-i ország előrébb, mint Magyarország. Az állandó acsarkodás, azoknak a "szidása" (de szépen fogalmaztam), akik nem úgy gondolkodnak az országban ahogyan én, nem azt a pártot támogatják, amelyiket én.

A rendszerváltáskor még a legfejlettebbek voltunk mert az ország nagy része utálta a korábbi politikai berendezkedést és együtt próbált ellene tenni, együtt viccelődött, együtt szidta suttyomban. Amint megkaptuk a szabadságot, rögtön egymásnak estünk és mára már utolsók vagyunk. Csak így tovább és pár évtized múlva elérhetjük valamelyik afrikai ország gazdasági szintjét'

2018. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Független = nem áll függésben valamilyen szervezettől. Attól még lehet balliberális. Egy független hírportálon leírhatják az újságírók a véleményüket. Egy függésben álló hírportál az szócsőként funkcionál valamilyen szervezet és a közönség között.
2018. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%

A mocskos ballipsik! Már megint ők, már megint ők! Soha nem lehet nyugtunk tőlük, már megint támadnak minket!

Most már fejezzétek be ezt lipsik, jó???!!!

Ne provokáljatok, rohatt lipsik!!! Ezek a lipsik olyan erőszakosak, szájba kéne rúgni mindegyiket!

2018. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
Én például ellenzéki vagyok, mégis több helyen hangoztatom, hogy nincsen független médiafelület ma Magyarországon.
2018. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
64%

"Egy valamiben a kormányközeli médiák és politikusok mégis jobbak, mégpedig abban hogy ők legalább nem a magyart uszítják egymásnak."


Te bolond vagy???????? Hát ember, te milyen országban élsz? Szemellenzővel jársz, vagy mi?! Pont a ti fajtátok csinálja a széthúzást, és a viszályt!


"Mert az ellenzéki média foggal körömmel azon van, hogy minél megosztottabb legyen a magyar társadalom."


Erre is csak ezt tudom írni, hogy megértsed végre a tompa agyaddal:

Te bolond vagy???????? Hát ember, te milyen országban élsz? Szemellenzővel jársz, vagy mi?! Pont a ti fajtátok csinálja a széthúzást, és a viszályt!


Az meg egyenesen nonszensz és páratlan, hogy még ezek után is milyen buta vagy: NINCS már független, minden kormányközeli. Vidéken is, fővárosban is.


NINCS! Kapisi?

2018. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Független pártoktól. Ideológiája mindenkinek van, de az Origó, Pesti srácok, Echo tv leplezetlenül fideszes, a Fideszről negatív hír nem jelenhet meg, a kormány bírálata tabu, és nem mellesleg az állami hirdetések álcáját felhasználva a kormány pénzeli őket.
2018. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!