Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, ha győzne Magyaro...

Liberálisok, ha győzne Magyarországon egy liberális párt, akik beengednék 100 ezrével az illegális bevándorlókat (azokat, akiket visszatoloncoltak nyugatról), akkor továbbra is szavaznátok arra a liberális pártra?

Figyelt kérdés
Mely párt mondjuk több dologban is jobb lenne a Fidesznél számotokra. Többek között engedélyezné a melegházasságot, hiszen ti azért nagyon harcoltok.
2018. aug. 14. 14:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
Egyrészt ezek a bevándorlók nem maradnának itt, másrészt meg egyik párt sem engedné be őket százezrével. Amúgy meg éljen Orbán Viktor Miniszterelnök Úr! Hajrá FIDESZ!
2018. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok liberális, de borítékolom neked a válaszokat:

" Ide nem akarnak jönni migránsok" stb.

A stílusa az változó lesz, de a tartalom ez marad.

2018. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Na mit mondtam? :D
2018. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20%
Imádom Orbán Viktor Miniszterelnök Urat! Nála jobb miniszerelnök sosem lesz!
2018. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy most mi akadályozza meg a migráncsokat abban, hogy idejöjjenek Magyarországra?
2018. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%

#2

Lehet, hogy nem ártana, ha elgondolkodnátok rajta, hogy valóban így van. Tudom, hogy nehéz, de próbáljátok meg legalább.

2018. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a Fidesz is beengedi a migránsokat, ezért igen.
2018. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16%

#6

Szerintem a gondolkodás nektek nem erősségetek, ezért tartotok még mindig ott, ahol tartotok.

Nevetséges és szánalmas, ahogy az örökös vesztes státuszából próbáljátok osztani az észt!

2018. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%

Ha az a párt a választási programjában azt állítaná, hogy nem fogja beengedni a szóban forgó százezreket, aztán megválasztásuk után mégis beengedné, nem szavaznék rájuk többet. Nem azért, merthogy fújmigráns, hanem azért, mert hazudtak. Mondjuk az egész feltevés ordas baromság, mert senki sem akar ideküldeni több százezer embert és ha mégis ideküldenék és mi beengednénk, ők nem akarnának itt maradni, tehát ez a probléma nem létezik.


"Többek között engedélyezné a melegházasságot, hiszen ti azért nagyon harcoltok."


Ez most hogy jön ide? Megjegyzem, elég vicces, hogy a liberálisok nagyon harcolnak érte, de most sem egy liberális hozta fel a témát, hanem te! Mi a francot rugózol valamin, aminek a bevezetését észre sem vennéd, mert semmiféle kihatással nincs az életedre?

2018. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok liberális, de engem totál hidegen hagy, hogy hány migráns jönne ide. 100 ezrével amúgy sem maradnának meg itt, "jó esetben" néhány ezren, esetleg néhány tízezren igen. Csak tudnám ez miért számít?! Az évszázad végére úgy is az egész ország egy nagy cigányputri lesz.
2018. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!